Veletrh motocyklů obohatí stánek společnosti AUTODROM MOST

25.02.2016 10:53

Společnost AUTODROM MOST se ve dnech 3. až 6. března představí na jubilejním 20. ročníku mezinárodního veletrhu Motocykl na výstavišti v pražských Holešovicích. Provozovatel mosteckého závodního okruhu a sousedního polygonu chce přilákat návštěvníky vlastním výpravným stánkem o rozměrech 9 x 4 metry, který bude mít premiéru. Na jubilejní veletrh se sjede přes 120 vystavovatelů.

„Rozhodli jsme se, že v letošním roce oslovíme potenciální zákazníky a diváky prostřednictvím veletrhů zaměřených na motorismus, motosport či cestovní ruch. Za tímto účelem jsme investovali do reprezentativního zázemí, v němž se příchozí seznámí s nabídkou veškerých služeb, kalendářem závodů a akcí pro letošní rok a pochopitelně i s atraktivními ukázkami toho, co všechno v našem areálu mohou vidět a zažít. K tomu využijeme nejmodernější techniku, zabavíme děti, chybět nebudou soutěže o hodnotné ceny,“ láká ke stánku obchodní a marketingová ředitelka společnosti Jana Svobodová.

Návštěvníci stánku se mohou v neděli 6. března těšit také na motocyklového závodníka Tomáše Zajíce (na snímku) a jeho litrovou Kawasaki ZX – 10R, s níž se stal v loňském roce vicemistrem ČR ve třídě Superbike. Bude také patřit k favoritům letošního ročníku prestižního evropského šampionátu Alpe Adria, který zavítá na závodní okruh autodromu v polovině července. Od 13:00 hodin Tomáš uspořádá ve stánku autogramiádu.

U stánku si zájemci mohou zakoupit reklamní předměty a vstupenky právě na závod Alpe Adria, IMRC či mistrovství ČR silničních motocyklů, všechny závody hostí autodrom o víkendu 15. až 17. července.

Kromě holešovického Motocyklu se společnost AUTODROM MOST do konce roku zúčastní s vlastním programem dalších osmi významných veletrhů u nás i za hranicemi.

 

 

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři