Volný vstup s adrenalinem v žilách zajistí VIP vstupenka

22.07.2015 15:13

Zažít výjimečnou atmosféru evropských závodů tahačů Czech Truck Prix, jako VIP host dnes může prakticky kdokoli. Stačí si k tomu pořídit VIP vstupenku, která se dá také jednoduše objednat v e-shopu na webových stránkách Autodromu Most. „VIP vstupenka platí na sobotu a neděli pro jednu osobu a zajišťuje vstup na GRID WALK, což znamená exkluzivní vstup na startovní rošt před startem trucků,“ vysvětlila manažerka Autodromu Most Veronika Raková a upozornila, že vstoupit na GRID Walk mohou pouze osoby starší 15 let.

VIP vstupenka ale nabízí další zajímavé možnosti, a to prohlídku zázemí závodních týmů tahačů, vstup na parkoviště závodních strojů a divácký svah. „Další výhodou je to, že s VIP vstupenkou se její majitel dostane do zázemí VIP stanu, který bude stát uprostřed paddocku v bezprostřední blízkosti závodní dráhy a startovní věže,“ upřesnila Raková. „V sobotu večer proběhne v areálu polygonu paddock párty a VIP hosté se dostanou také do těsného kontaktu s lidmi ze závodních týmů. Zahrají revivalové kapely ABBA a Metallica.“

Celodenní občerstvení včetně nápojů, parkovné v paddocku v blízkosti VIP stanu, Welcome drink a upomínkový dárek jsou samozřejmostí.

VIP vstupenka má ale i další možnosti, a to vstup na terasu, losování o ceny a přednostní vstup na všechny adrenalinové atrakce na polygonu. „Na Adrenalin programu si tento rok team Autodromu Most dal opravdu záležet. V nabídce jsou taxi jízdy od více než patnácti profesionálních jezdců s jejich závodními speciály (drift, rally, sport) a také ojedinělá možnost řídit závodní speciál Ford Puma 1.7 Cup na totožné trati jako ostatní závodníci,“ doplnila Raková s tím, že třešinkou na dortu bude možnost svezení v BVP – Bojovném vozidle pěchoty, které bude celý víkend na offroadové dráze s ostatními terénními vozy.

 

Více informací na: event@autodrom-most.cz tel.: +420 476 449 972

Cena vstupného: 3 960 CZK / osoba / neděle / včetně DPH

5 400 CZK / osoba / víkend / včetně DPH


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři