Závod Czech Truck Prix získal mediálního partnera, portál Parlamentní listy

06.08.2016 14:52

Český internetový diskusní, zpravodajský a komentátorský portál Parlamentní listy, který je novým partnerem mosteckého autodromu, přijal mediální partnerství i pro prestižní a nejnavštěvovanější podnik v každoročním kalendáři autodromu, závody evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix. Letos premiérově se truckerské týmy sjedou do Mostu o prvním zářijovém víkendu.

„Partnerství je pro nás z hlediska informovanosti veřejnosti o našich aktivitách velmi důležité. Jsme proto rádi, že Parlamentní listy kývly také na exkluzivní spolupráci pro Czech Truck Prix, což je bez nadsázky naše rodinné stříbro,“ přivítala rozhodnutí portálu obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Důvody přistoupení k mediální spolupráci pro mostecký závod evropského šampionátu tahačů objasnil předseda představenstva společnosti OUR MEDIA Jan Holoubek. „Motoristický sport má jednu z největších základen fanoušků po celém světě, naši republiku nevyjímaje. A protože Parlamentní listy shromažďují informace o všem, co hýbe společností a co má zásadní význam pro její rozvoj, těší se i motoristický sport zájmu našich reportérů,“ uvedl.

Parlamentní listy vydává pražská společnost OUR MEDIA. Spravuje též internetová práva kreslíře a karikaturisty Štěpána Mareše a názorové servery EUportal.cz, EUserver.cz, Eportal.cz, EUrabia.cz, Freeglobe.cz a Protiproud.cz.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři