Závody na autodromu okoření nově i možnost vsadit si na vítěze

24.08.2016 12:29

Ještě více adrenalinu nabízí společnost AUTODROM MOST divákům automobilových a motocyklových závodů. Nově si totiž díky uzavřené smlouvě se společností Sazka mohou vsadit na vítěze a další umístění jezdců. Sázení si vyzkoušeli už v polovině června návštěvníci závodů zóny střední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge a obnoveného okruhového šampionátu Škoda Octavia Cup.

„Červnový zkušební provoz prokázal, že systém funguje. A tak pokračujeme. Nyní mohou zájemci tipovat o víkendu 3. a 4. září opět na výsledky mezi diváky i jezdci velmi oblíbeného seriálu Škoda Octavia Cup, který je součástí prestižního evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix,“ potvrdila obchodní a marketingová manažerka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Sázet je možné vždy v den závodů přes dva terminály v areálu autodromu. Lidé mohou tipovat například vítěze závodu, umístění do třetího místa či lepšího z dvojice, a to vždy jen do začátku konkrétního závodu. „Sázející se zároveň může na terminálu zaregistrovat k internetovému sázení Sazkabet.cz, a sázet tak poté přímo ze svého mobilního telefonu,“ upřesnil tiskový mluvčí Sazky Václav Friedmann. Minimálním vkladem v Sazkabetu je deset korun, maximální výše vkladu pak závisí na posouzení bookmakera, který sázku přijímá. Horní hranice výhry se odvíjí od Herního plánu číselných loterií a sázkových her SAZKA.

Sazka má s podobným projektem už zkušenost. Třetím rokem totiž spolupracuje na téměř shodném principu s bojovými sporty. „V rámci naší inovativní strategie se neustále snažíme hledat nové cesty komunikace se zákazníkem. Spolupráce s mosteckým autodromem nám do konceptu rozšiřování portfolia našich služeb skvěle zapadá a věřím, že bude prospěšná pro obě strany,“ doplnil Friedmann.

Společnost Sazka vznikla po roce 1948, stát tak zareagoval na vznik černého trhu sázek. V roce 1956 společnost založila stejnojmennou hru. Tipuje se v ní na výsledky sportovních utkání. O rok později Sazka začíná fungovat jako účelové zařízení Československého svazu tělesné výchovy a sportu (ČSTV). V dubnu téhož roku se poprvé losuje číselná loterie Sportka. V roce 1992 se Sazka mění ze státního podniku na akciovou společnost, ve které se o vlastnictví dělí sportovní a tělovýchovná občanská sdružení. Před pěti lety Sazka změnila majitele. Novými vlastníky se staly investiční skupiny PPF a KKCG. Od roku 2012 je jediným vlastníkem Sazky nadnárodní finanční a investiční společnost KKCG.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři