Často kladené dotazy

Jaký je další postup, když jsem si objednal voucher?

V kalendáři akcí na úvodní webové stránce autodromu si najdete vhodný termín, kdy chcete Vámi objednaný zážitek či službu absolvovat. Poté zvolíte platbu dárkovým poukazem a uvedete jeho číslo, a termín tak máte rezervován.


Kde najdu termíny testování?

Termíny volných jízd (též známé jako testování nebo tréninky) na závodní dráze najdete na našich webových stránkách v sekci Motorsport, v podsekci Volné jízdy nebo v našem kalendáři akcí. Poté kliknete na ikonku Koupit online, kde si vyberete vhodný termín.


Můžu si objednat dárkový voucher?

Ano, vybrat z dárkových poukazů si můžete zde.


Máte školu smyku?

Ano, je součástí kurzů bezpečné jízdy, vybrat si můžete z nabídky na našich webových stránkách v sekci Bezpečná jízda.


Půjčujete závodní auta? Jaká?

Ano, pronajímáme vůz Škoda Octavia RS III Cup. Po individuální domluvě i jiný vhodný vůz. Je možné auta řídit, nebo si objednat taxijízdu na sedadle spolujezdce.


Covid - situace, jedou se závody?

Podařilo se nám uspořádat na konci srpna Czech Truck Prix, evropský šampionát okruhových tahačů. Jde o stěžejní podnik našeho každoročního kalendáře akcí. Ještě plánujeme závodní víkend The MaxxMotion NASCAR Show, přesunutý z června na víkend 14. a 15. listopadu. Záleží ale na momentální epidemiologické situaci, kterou nepřetržitě sledujeme.


Můžu se přijít podívat do areálu? Co je dnes k vidění?

Areál je celoročně veřejnosti otevřený, program najdete v kalendáři akcí na našich webových stránkách. Po dobu trvání nouzového stavu vzhledem k vládním opatřením proti šíření nemoci covid-19 jsme ale byli nuceni areál autodromu veřejnosti dočasně uzavřít. Epidemiologickou situaci sledujeme, jakmile to bude možné, naše prostory opět zpřístupníme.


Bude den otevřených dveří v roce 2020?

Den otevřených dveří vhledem k nouzovému stavu a z něho vyplývajících opatření proti šíření nemoci covid-19 není možné v současné době uspořádat.


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři