Kontakty

AUTODROM MOST a.s.

Tvrzova 5
434 01  Most
Česká republika

IČ: 25419048
DIČ: CZ25419048

Telefon: +420 476 449 970

Email: info@autodrom-most.cz

          info@autodrom-most.de

Veškeré podněty, nápady a připomínky přijímáme pouze písemnou formou na výše uvedených kontaktech (doručovací adresa nebo e-mailová adresa).



Vedení společnosti

Ředitel pro obchod a marketing Jana Svobodová +420 476 449 970 svobodova@autodrom-most.cz
Sportovní ředitel Jindřich Hrneček +420 476 449 975 hrnecek@autodrom-most.cz 
Technický ředitel Pavel Pech +420 476 449 970 pech@autodrom-most.cz
Ředitel polygonu Ing. Veronika Raková +420 476 449 995 rakova@autodrom-most.cz 
Sekretariát Bc. Petra Nováková +420 702 182 516 novakova@autodrom-most.cz

Obchodní úsek

Koordinátor obchodního oddělení Lucie Oulická +420 777 654 360  lucie.oulicka@pozitif.cz 
Manažer pro zahraniční trhy Tobias Fleischer +49 170 7541666 fleischer@autodrom-most.cz 
Obchodní manažer - sport Jakub Krafek +420 702 143 247 krafek@autodrom-most.cz 

Ekonomický úsek

Hlavní účetní Věra Pechánková +420 476 449 970 pechankova@autodrom-most.cz
Mzdová účetní Jitka Maříková +420 603 480 393 marikova@autodrom-most.cz 

Sportovní úsek

Zástupce sport. ředitele Alice Nováková +420 777 075 242 alice.novakova@autodrom-most.cz 
Odborný poradce Michal Marek marek@autodrom-most.cz 
Sportovní manažer Tomáš Mohelnický +420 604 419 519 mohelnicky@autodrom-most.cz 
Michal Prokop +420 735 049 846 prokop@autodrom-most.cz 

Polygon Most

Recepce pevná linka +420 476 449 976 polygon@autodrom-most.cz 
Recepce +420 736 180 023 nestlerova@autodrom-most.cz 
Event manažer Ing. Pavla Přibylová +420 727 975 873 pribylova@autodrom-most.cz
Technický referent a event manažer Bc. Tomáš Nestler +420 728 235 189 nestler@autodrom-most.cz 

Technický úsek

Technický referent, správce vozového parku Bedřich Prokop +420 776 602 604 b.prokop@autodrom-most.cz
Technický referent Jiří Franěk +420 608 722 255 franek@autodrom-most 

Marketing

Event manažer Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz 
Marketing manažer Milan Polanský +420 727 846 185 polansky@autodrom-most.cz
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz
PR manažer Mgr. Jan Foukal +420 725 505 384 foukal@autodrom-most.cz

Catering

Ředitel cateringu Radek Plemeník  +420 734 593 923 plemenik@autodrom-most.cz  

Čistá mobilita

Zástupce spolku Helena Urbanová +420 602 624 603 urbanova@cistamobilita.cz

Stánkový prodej

Nepotravinářský sortiment Michaela Rosenkranzová +420 727 963 782 rosenkranzova@autodrom-most.cz
Potravinářský sortiment Radek Plemeník +420 734 593 923 plemenik@autodrom-most.cz 

Pobočka Praha

Do Čertous 2622/14, 139 00 Praha 20
Tereza Zajíčková +420 724 340 825 zajickova@autodrom-most.cz 


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít