Kolama dolů – učme se přežít

20.03.2023 07:53

Preventivní projekt pro motocyklisty pokračuje i tento rok.

 

Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center bezpečné jízdy, pořádá již tradiční ročník preventivního projektu zaměřeného na vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů na začátku motorkářské sezóny.

 

V rámci projektu proběhne 10 společných jízd s následnou bezplatnou ukázkou výcviku na daném polygonu. Přestože limit účastníků na jednu vyjížďku je stanoven na 250 motorkářů, předpokládáme, že samotných akcí na polygonech se zúčastní více zájemců.

 

První společná vyjížďka bude startovat 22. dubna 2023. Do realizace samotného projektu se zapojují všechna centra bezpečné jízdy v České republice.

 

Termíny vyjížděk, místo srazu a cílový polygon: Výjezd motorkářů proběhne vždy organizovaně z předem určeného místa za doprovodu dopravních policistů na motocyklech. Společná jízda se uskuteční na stanovené trase v rozsahu cca 80 km. Po dojetí do výcvikového centra se účastníci jízdy zapojí do připraveného programu. Společných jízd se jako v roce předešlém zúčastní i představitelé Policie ČR. Uplynulé ročníky byly hodnoceny jako zdařilé a jsme potěšeni z Vašeho pozitivního ohlasu. Věříme, že i letošní ročník bude pro Vás obohacením a povětrnostní podmínky budou pro nás v jedné stopě příznivé. Zdokonalování řidičů motocyklů je skvělou formu osvojování si základů bezpečné jízdy a procvičení si ovládání motocyklu v krizových situacích v uzavřeném prostoru polygonu.

 

 27. května 2023 | odstavná plocha pod horou Říp v obci Rovné pod Řípem | GPS: 50.3976147N, 14.2942133E | polygon Most

 

Seznam všech plánovaných jízd.

 

Na jednotlivé jízdy se mohou účastníci hlásit prostřednictvím formuláře na webových stránkách Policie ČR. Počet účastníků na jednu jízdu je z kapacitních důvodů limitován na maximální počet 250 účastníků. Sraz na všechny jízdy bude na předem určeném místě vždy od 10:00 hodin tak, abychom vyjeli v 11:00 hodin. Příjezd na polygon je plánován na 12:30 hodin, kde budou mít dveře otevřené i ostatní motorkáři, kteří se společné jízdy nemohli zúčastnit.

 

Pro vyplnění přihlašovacího formuláře je nutné se přihlásit prostřednictvím uživatelského jména: Dolu.2023 a hesla: Dolu.2023

Odkaz na přihlášení


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři