ADAC GT Masters zahájí prodej vstupenek na závody sezony 2018

01.12.2017 09:16

V pátek 1. prosince zahájí promotér mezinárodního seriálu závodů upravených supersportovních vozů kategorie GT3 ADAC GT Masters prodej vstupenek na sezonu 2018. V pořadí druhý závodní víkend se premiérově uskuteční ve dnech 27. – 29. dubna na mosteckém autodromu. Více informací o prodeji vstupenek zájemci najdou zde.  

„Pokud budou fanoušci trpěliví, zahájíme prodej e-vstupenek v dohledné době také na našich webových stránkách www.autodrom-most.cz. Pracujeme na propojení obou systémů, což je technologicky náročnější. Čekání se budeme snažit vynahradit určitým bonusem,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Diváci se mají na co těšit, seriál ADAC GT Masters je skutečnou lahůdkou. Na start se postaví krásné a dravé vozy, jakými jsou Audi R8 LMS, BMW M6 GT3, Corvette C7 GT3-R, Lamborghini Huracán GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R Nismo GT3 nebo Porsche 911 GT3-R.

Dalšími již potvrzenými závody sezony 2018 na mosteckém autodromu jsou The Most Historic Grand Prix ve dnech 22. až 24. června i nejprestižnější a nejnavštěvovanější podnik, evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix. V příštím roce seriál zavítá do Mostu o prvním zářijovém víkendu už pošestadvacáté. Jednání s promotéry pokračují, kalendář nové sezony bude čítat minimálně stejný počet závodů jako ten letošní.


Další články


Nejbližší akce

15.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
16.10. AUTODROM AUTO SAPE MOTORSPORT
17.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
19.10. - 19.10. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři