Autodrom nabízí možnost testování rallyových vozů pro jednotlivce i týmy

12.01.2017 08:26

Společnost AUTODROM MOST nabízí na plochách výcvikového areálu polygon možnost testování rallyových vozů. Zájemci si mohou vybrat mezi dvěma variantami. Individuální testování nebo testování pro závodní týmy. Více informací na tel. č. 702 143 267 či e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz.

Pro individuální testování autodrom nabízí tři různé okruhy. Pronájem dráhy o celkové délce 2 200 metrů s kombinovaným asfalto-šotolinovým povrchem stojí 10 000 korun za hodinu, asfaltový okruh o délce 2 150 metrů je pak zájemcům k dispozici za 8 000 korun za hodinu. Kratší asfaltový okruh měří 900 metrů, pronajmout si jej lze za hodinovou sazbu 6 000 korun. Zákazník si může vybrat termín, který mu vyhovuje.

„Ceny jsou bez DPH a nezahrnují pronájem vozů a personální zabezpečení. Na přání pronajmeme celý, případně část areálu polygonu s možností konfigurace vlastní tratě. V ceně 40 000 korun bez DPH je i personální zabezpečení tratě. Testování je vhodné pojmout i jako prezentaci a eventy sponzorů či zákazníků,“ upřesnil obchodní manažer pro sport Jakub Krafek.

Závodní týmy mohou využít ke zkouškám a nastavení svých speciálů celodenních testovacích dnů s vyloučením veřejnosti na okruhu s kombinovaným asfalto-šotolinových povrchem. Vybírat však mohou jen z vypsaných termínů pořadatelem, plochy může současně využívat více týmů. Okruh v celkové délce 2 220 metrů bude k dispozici od 09:00 do 18:00 hodin. Na dění na trati budou po celou dobu dohlížet pořadatelé, polední přestávka je stanovena od 13:00 do 14:00 hodin. Za celodenní testování jednoho vozu týmy jednorázově zaplatí 1 000 korun, a to včetně DPH. „První termín testování jsme vypsali na sobotu 11. března. Další zveřejníme postupně na webových a facebookových stránkách autodromu,“ doplnil Krafek.

Při testování rallyových vozů si lze pronajmout i další doplňkové služby, například časomíru, onboard kameru, catering, učebnu, prezentační prostory či hostesky. Areál je vybaven Wi Fi připojením zdarma a zázemím s restaurací a toaletami.

 

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři