Autodrom nabízí nástěnný kalendář v limitované edici

16.01.2017 15:50

Nástěnný kalendář pro letošní rok s fotografiemi s motivy motoristického sportu nabízí zájemcům v limitované edici společnost AUTODROM MOST. Cena jednoho kalendáře je stanovena na 199 korun včetně DPH, do prodeje jde omezený počet 99 výtisků. „Kalendář je designově zajímavě zpracovaný. Fotografie pořízené na závodním okruhu i výcvikových plochách polygonu každého fanouška motorismu zaujmou a věřím, že i potěší,“ uvedla obchodní ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Upozornila, že kalendář je zároveň pozvánkou na závody, které autodrom pořádá v letošní sezoně. „Závodní víkendy kalendář avizuje vždy v příslušném měsíci barevně zvýrazněným datem, názvem příslušného podniku a jím motivovaným snímkem,“ upřesnila obchodní ředitelka.

Kalendář podle ní může ozdobit interiéry bytů, firem i společenských prostor. „Je podle mě vhodným dárkem jak například pro zapálené fandy silných a rychlých aut a motorek, pro znalce, kteří umějí ocenit kvalitní fotografii, tak i pro každého, kdo si chce jen třeba zútulnit byt,“ doplnila Svobodová.

Zájemci o kalendář si jej mohou objednat na webových stránkách autodromu v sekci FAN SHOP nebo osobně zakoupit v recepci administrativní budovy polygonu.

 

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři