Autodrom ožije volnými jízdami, soutěžemi i doprovodným programem

30.06.2016 10:09

Příležitost prověřit si své řidičské umění i možnosti svého auta či motocyklu nabízí ve čtvrtek 7. července zájemcům z řad široké veřejnosti mostecký autodrom. Volné jízdy na velkém závodním okruhu budou součástí akce Taxijízdy života, kterou zpestří i bohatý doprovodný program. V podvečer pak na volné jízdy naváže pokračování oblíbené soutěže amatérských jezdců The Most Challenge. Na malém okruhu bude mít ve stejný den odpoledne premiéru novinka mosteckého automotoklubu „Hledá se nový okruhový šampion“ pro mladé muže a ženy ve věku 15 až 27 let, kteří si chtějí vyzkoušet pocity z ostré jízdy na uzavřené dráze a možná i nastartovat kariéru profesionálního jezdce.

Účast v soutěži je díky záštitě Autoklubu České republiky finančně dostupná pro každého, na vítěze navíc čeká velmi zajímavá cena v podobě účasti v závodním víkendu obnoveného seriálu Octavia Cup v příštím roce. Více informací zde.

Doprovodný program bude směsicí zábavy, adrenalinu i ochutnávky říznějších nápojů. „Pro ty, kdo si chtějí užít jízdu na dráze v ostrém závodním tempu, ale svěří se raději na sedadle spolujezdce do rukou zkušeného pilota, nabízíme taxijízdy s profesionálním závodním jezdcem Petrem Fulínem. Bude k dispozici i v rámci osobního koučinku s vlastním vozem klienta. Nabízíme ale i naše rychlá auta, a to Škodu Octaviu Cup I TDI, zcela nový upravený speciál Škoda Octavia Cup III, který se účastní obnoveného seriálu Octavia Cup, a Subaru Impreza WRX STI. Všechny tři ostré vozy si lze i pronajmout, což považuji za skvělou příležitost,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

Vozy pro taxijízdy návštěvníci najdou vystavené za boxovým stáním č. 1 až 4, kde jim k relaxaci, oddechu i občerstvení poslouží na restauraci přestavěný autokar BARBUS. „Kromě ochutnávky alkoholických i nealkoholických nápojů či náladové hudby za přítomnosti našich půvabných hostesek bude BARBUS také prodejním místem taxijízd, osobního koučinku či pronájmu vozů,“ doplnila Raková.


Další články


Nejbližší akce

23.02. AUTODROM AUTO RACE DAY-NÁHR. TERMÍN
27.02. AUTODROM AUTO NK TECH
27.02. - 27.02. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
29.02. AUTODROM AUTO Special Drive
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít