Autokoncerty na autodromu. V pátek začíná Leoš Mareš

11.05.2020 15:32

Mostecký autodrom společně s agenturou Dream PRO uspořádá živá vystoupení známých českých umělců. Projekt Autokoncerty je originální zábavnou show, diváci při ní totiž neopustí svůj vůz. Hudbu tak budou poslouchat v bezpečí se svými blízkými. V pátek 22. května čeká návštěvníky vystoupení Leoše Mareše DJ Show Live. Veškerá opatření pořadatelé konzultovali s hygieniky, Autokoncerty zároveň podpoří zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. Vstupenky jsou v prodeji na www.autokoncerty.cz. Prodej zajišťuje Ticketportal.

Koncert začne ve 20:00 hodin, brány autodromu se otevřou už o dvě a půl hodiny dříve. Agentura připravuje i další koncerty, vystoupení domlouvá například se skupinou Mirai, Olgou Lounovou, Xindlem X a dalšími hudebníky. Každý návštěvník Autokoncertů musí dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření.  Pořadatelé každý vůz zaparkují na určené místo s odstupem od dalších aut, z vozidel se během koncertu nesmí vystupovat. Stejně kvalitní zvuk bude v každém voze, k dispozici by měla být vysílací FM frekvence na autorádiích. Konkrétní opatření na www.autokoncerty.cz.

„Nápad vznikl teprve před pár dny a jsme velmi rádi, že do toho šli všichni s námi. Autodrom Most si vzal spolupořadatelství opravdu za své, umělci nám vycházejí vstříc a velmi pomáhají i partneři.  Spolupracuje s námi i velké množství skvělých dodavatelů, od těch s technickým zázemím až po pořadatelskou službu. Všem patří velké díky. Máme speciální parkovací místa i pro členy složek integrovaného záchranného systému našeho kraje, právě jako malé poděkování za jejich práci,“ uvedl hlavní pořadatel a majitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Kromě standardních vstupenek je možné zakoupit i VIP vstup, se kterým se jeho držitel dostane až přímo pod hudební stage. Vystoupení hudebníků si budou moct návštěvníci vychutnat na pódiu o rozměrech 12 x 10 metrů s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na pódiu.

Projekt Autokoncerty navazuje na úspěšné projekce Autokina v Ústí nad Labem, které jen během 11 dní nabídlo 30 českých a zahraničních filmů, jež navštívily tři tisíce diváků ve více než 1300 autech.

Sledujte www.autokoncerty.cz, kde pořadatelé včas zveřejní další termíny Autokoncertů.

 

 


Další články


Nejbližší akce

06.06. - 06.06. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
06.06. - 06.06. Kurzy Kurz bezpečné jízdy - FOR MOTO STANDARD
11.06. - 11.06. Závody Carbonia Cup
12.06. - 12.06. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři