Autoshow otevře sezonu a prověří nový asfalt na okruhu

08.03.2019 14:56

V neděli 24. března od 09:00 do 17:00 hodin mostecký autodrom zahájí sezonu tradiční akcí The Most Autoshow. Populární volné jízdy vlastním vozem po velkém závodním okruhu budou v jednom ohledu zcela unikátní zkušeností. „Každého, kdo se projede po dráze, čeká bonus v podobě testování. Přes zimu jsme totiž vyměnili asfaltový povrch na 75 procentech okruhu,“ vysvětil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Za vstup a parkování v areálu autodromu jeho návštěvníci neplatí. Při autoshow odstartuje také pátý ročník oblíbené soutěže amatérských jezdců na velkém závodním okruhu The Most Challenge.

Neméně zajímavý je podle Krafka i doprovodný program autoshow. „Návštěvníci si mohou vychutnat adrenalinový zážitek z taxijízdy v závodním speciálu po okruhu, nebo se zúčastnit netradičně pojatého závodu,“ doplnil. V závodním speciálu zájemce proveze zkušený jezdec. Organizátoři lákají také na stále oblíbenější LOUDA CUP. Jde o jednokolový závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu, který nesmí vypadnout. Na první tři, kteří míček zdárně dovezou do cíle, čekají zajímavé ceny. Jede se v době polední pauzy.

Platí také nabídka pronájmu servisního boxu pro jeden vůz po celou dobu konání akce, jež zahrnuje i neomezenou jízdu po dráze a průjezd po boxové komunikaci (pitlane). Pronajmout si lze rovněž profesionální časomíru.

Autoshow nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky. K dispozici budou mít dětské hřiště s dopravními značkami a funkčními semafory, kde jim pořadatelé zdarma zapůjčí kola, koloběžky či odrážedla a také přilby.

Více informací o autoshow zájemci najdou zde, o amatérské soutěži The Most Challenge se dozvědí podrobnosti zde.

 


Další články


Nejbližší akce

24.05. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
24.05. - 24.05. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
25.05. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
25.05. - 25.05. Kurzy Kurz pro řidiče FUN
26.05. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
27.05. AUTODROM AUTO KLUB SPORTOVNÍCH AUT
28.05. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST-rezervace MOTO už není možná
30.05. AUTODROM MOTO RINGTRAINING GmbH
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít