Autoshow s bohatým programem zahájí novou sezonu už v neděli

21.03.2018 11:35

Bohatý program s novinkou v podobě soutěže o co nejrychlejší zdolání slalomu mezi kuželi za volantem traktoru čeká už v neděli 25. března návštěvníky mosteckého autodromu při tradičním zahájení nové sezony The Most AUTOSHOW. Odstartuje zároveň čtvrtý ročník oblíbené soutěže amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu, do něhož se mohou zapojit v případě zájmu i účastníci populárních volných jízd po dráze vlastním vozem. Celodenní program začíná v 09:00, končí v 18:00 hodin. Za vstup ani parkování v areálu autodromu se neplatí.

Více informací o autoshow zájemci najdou zde. O soutěži The Most Challenge, která vstupuje do dalšího ročníku s novými pravidly, se dozvědí více zde

Kolegové, přátelé a fanoušci v neděli také zavzpomínají na výraznou osobnost tuzemského motoristického sportu Gerharda Ittnera, který loni podlehl dlouhé nemoci. Bývalý sportovní ředitel autodromu byl velmi aktivní. Kromě své srdeční záležitosti - mosteckého autodromu - působil i v mnoha dalších funkcích. Jako dlouholetý významný licencovaný činovník federace automobilového i motocyklového sportu, člene silniční komise FIM Europe, předseda silniční komise Federace motocyklového sportu AČR, sportovní komisař a předseda komise závodů na okruzích Federace automobilového sportu AČR.

V tiskovém středisku v paddocku autodromu připomene působení Gerharda Ittnera na autodromu řada fotografií. „Poslední jízda v závěru autoshow bude patřit čestnému kolu za našeho kamaráda, který je legendou mosteckého okruhu. Pro některé z nás byl dobrým učitelem a velkým vzorem. Budeme rádi, pokud se návštěvníci k tomuto pietnímu vzpomínkovému aktu připojí,“ uvedl sportovní ředitel společnosti AUTODROM MOST Michal Marek.

Návštěvníci autoshow si mohou vychutnat i adrenalinový zážitek z taxijízdy po okruhu v závodním speciálu, v němž je proveze zkušený jezdec. Organizátoři lákají také na stále oblíbenější LOUDA CUP. Jde o jednokolový netradičně pojatý závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu, jehož výherce získá zajímavou cenu. Jede se v době polední pauzy.

Organizátoři nezapomínají ani na nejmenší návštěvníky. Vyřádit se mohou ve skákacím hradu. K dispozici budou mít i dětské dopravní hřiště, kde jim zdarma zapůjčí kola či koloběžky a také přilby.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři