AUTOSHOW už tuto neděli! Nabídne svezení po dráze, soutěže i Aleše Lopraise

08.04.2016 14:36

První dubnová neděle bude v areálu autodromu rušná. Otevře se totiž zájemcům z řad široké veřejnosti. Program The Most AUTOSHOW # 3 od 09:00 do 18:00 hodin slibuje pestrou a zajímavou podívanou i adrenalinové zážitky, a to jak pro dospělé, tak pro děti všech věkových kategorií. Jako VIP host se představí Aleš Loprais, do Mostu přiveze i svůj dakarový speciál.

Kromě nabídky volných jízd po závodní dráze vlastním vozem si zájemci mohou vypůjčit i závodní speciály či sportovně upravená auta. Kdo se svěří do rukou zkušených profesionálních pilotů, zažije vzrušení při taxijízdě v závodním tempu.

Návštěvníci se mohou těšit také na start nového ročníku The Most Challenge, premiéru bude mít dražba 33 kusů původního asfaltu velkého závodního okruhu z roku 1983. „Dražba bude první z celkem jedenácti do konce roku. Doprovodí ji výstavka fotografií závodníků zvučných jmen, kteří se po naší dráze svezli. Připomínáme si tak letošní 33. výročí zahájení provozu autodromu,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Vstup ani parkovné návštěvníci neplatí. Do areálu autodromu se dostanou spodní branou, kde mohou i bez problémů odstavit svůj vůz. Celý program The Most AUTOSHOW # 3 k nahlédnutí zde.


Další články


Nejbližší akce

15.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
16.10. AUTODROM AUTO SAPE MOTORSPORT
17.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
19.10. - 19.10. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři