Besedy s instruktorem Jiřím Paterou pokračují i v novém roce

09.01.2017 15:21

Velký zájem vzbudily loňské besedy o bezpečnosti v silničním provozu s legendou mezi instruktory bezpečné jízdy a bývalým závodním jezdcem Jiřím Paterou, které pro veřejnost zdarma organizoval Automotoklub Most. Vzhledem k pozitivní odezvě se pořadatel rozhodl pokračovat v setkáních i v novém roce. Letošní premiéra se uskuteční již tradičně v učebně administrativní budovy polygonu společnosti AUTODROM MOST v pondělí 23. ledna od 16:00 hodin. Za parkování v areálu polygonu se rovněž neplatí.

Pro zájemce o dopravu na polygon pořadatel vypraví zdarma mikrobus na parkoviště za budovu Prioru v centru Mostu. Nástup je v 15:30 hodin. „Zájem o svoz je ale třeba avizovat předem, a to nejpozději do neděle 22. ledna na e-mailovou adresu info@autodrom-most.cz,“ upozornila členka řídicího výboru mosteckého automotoklubu a obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Jiří Patera seznámí účastníky besed vedle zásad bezpečnosti v silničním provozu také s novinkami zákona o provozu na pozemních komunikacích, s elektronickými systémy současných automobilů a poradí samozřejmě také s výběrem vhodných zimních pneumatik. Součástí bude také seznámení se s polygonem, který stále patří svými technologiemi a vybavením k nejmodernějším plochám pro výcvik bezpečné jízdy v Evropě.

„I když jde o vážná a seriózní témata, snažím se je podávat s nadhledem a humorem. Výklad navíc zpestří řada obrazových materiálů i krátké filmy, takže by se nikdo neměl nudit,“ slibuje instruktor.

 

 

,

 


Další články


Nejbližší akce

15.07. AUTODROM MOTO CIMA UG
16.07. AUTODROM MOTO CIMA UG
17.07. AUTODROM AUTO CARBONIA CUP
18.07. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
19.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH & Co KG
20.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH &Co KG
21.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH &Co KG
22.07. AUTODROM MOTO TRIPLE M EVENT GMBH
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři