Čerchmanti si zlobivého chlapce odnesli do pekla

11.12.2017 14:28

Že zlobit se nevyplácí, poznal na vlastní kůži jeden z chlapců, kteří v sobotu 9. prosince odpoledne zavítali na mostecký autodrom. Čtyři svým vzhledem i skutky hrůzu nahánějící čerti v doprovodu Mikuláše a anděla neposlušného hocha nejprve slovně nabádali k pokoře. Jakmile však zjistili, že veškerá jejich snaha se míjí účinkem, provokátera popadli a odnesli si jej s sebou do pekla. Nebyl však jediným, kdo bolestivě pocítil přítomnost sluhů Satanových.

„Chtěl jsem pekelníky vyfotit, vrhli se však na mě a sešvihali mě pruty, které si s sebou přinesli. Opravdu mě nešetřili, dost to bolelo,“ svěřil se se svým zážitkem obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek. Obdobnou zkušenost získala i jeho kolegyně, eventová manažerka autodromu Michaela Rosenkranzová. „Skutečně se s tím nepárali. Byly to pořádné rány,“ zhodnotila čertí exekuci. Fotogalerii z reje čertů na autodromu zájemci najdou zde.

Program pro děti, který obstarali členové skupiny Čerti.cz v působivých maskách, byl součástí zimních volných jízd vlastním vozem po velkém závodním okruhu autodromu The Most Winter Challenge. Polední pauzu pak vyplnil Mikulášský Louda Cup, tedy jednokolový netradičně pojatý závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu. Tentokrát přilákal osm řidičů se smyslem pro recesi. Druhá půlka přestávky patřila psímu spřežení. Tvořili jej psi z útulku, o které se vzorně stará musherka Soňa Svobodová z Cínovce na Teplicku. Za předvedený výkon dostali od pořadatelů dárek v podobě granulí.

Volné jízdy v zimním období pokračují pod názvem The Most Winter Challenge už druhým rokem. Nejbližším termínem je 3. únor, jde zároveň o sraz majitelů a milovníků vozů značky BMW. Dorazit mohou ale i zájemci v autech jiných značek. Jezdí se od 10:00 do 16:00 hodin za každého počasí. Více informací zde.

 


Další články


Nejbližší akce

15.07. AUTODROM MOTO CIMA UG
16.07. AUTODROM MOTO CIMA UG
17.07. AUTODROM AUTO CARBONIA CUP
18.07. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
19.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH & Co KG
20.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH &Co KG
21.07. AUTODROM MOTO MOTOMONSTER GmbH &Co KG
22.07. AUTODROM MOTO TRIPLE M EVENT GMBH
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři