Čerchmanti si zlobivého chlapce odnesli do pekla

11.12.2017 14:28

Že zlobit se nevyplácí, poznal na vlastní kůži jeden z chlapců, kteří v sobotu 9. prosince odpoledne zavítali na mostecký autodrom. Čtyři svým vzhledem i skutky hrůzu nahánějící čerti v doprovodu Mikuláše a anděla neposlušného hocha nejprve slovně nabádali k pokoře. Jakmile však zjistili, že veškerá jejich snaha se míjí účinkem, provokátera popadli a odnesli si jej s sebou do pekla. Nebyl však jediným, kdo bolestivě pocítil přítomnost sluhů Satanových.

„Chtěl jsem pekelníky vyfotit, vrhli se však na mě a sešvihali mě pruty, které si s sebou přinesli. Opravdu mě nešetřili, dost to bolelo,“ svěřil se se svým zážitkem obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek. Obdobnou zkušenost získala i jeho kolegyně, eventová manažerka autodromu Michaela Rosenkranzová. „Skutečně se s tím nepárali. Byly to pořádné rány,“ zhodnotila čertí exekuci. Fotogalerii z reje čertů na autodromu zájemci najdou zde.

Program pro děti, který obstarali členové skupiny Čerti.cz v působivých maskách, byl součástí zimních volných jízd vlastním vozem po velkém závodním okruhu autodromu The Most Winter Challenge. Polední pauzu pak vyplnil Mikulášský Louda Cup, tedy jednokolový netradičně pojatý závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu. Tentokrát přilákal osm řidičů se smyslem pro recesi. Druhá půlka přestávky patřila psímu spřežení. Tvořili jej psi z útulku, o které se vzorně stará musherka Soňa Svobodová z Cínovce na Teplicku. Za předvedený výkon dostali od pořadatelů dárek v podobě granulí.

Volné jízdy v zimním období pokračují pod názvem The Most Winter Challenge už druhým rokem. Nejbližším termínem je 3. únor, jde zároveň o sraz majitelů a milovníků vozů značky BMW. Dorazit mohou ale i zájemci v autech jiných značek. Jezdí se od 10:00 do 16:00 hodin za každého počasí. Více informací zde.

 


Další články


Nejbližší akce

22.02. - 22.02. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
22.02. - 22.02. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
22.02. - 22.02. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
23.02. AUTODROM AUTO RACE DAY-NÁHR. TERMÍN
27.02. AUTODROM AUTO NK TECH
27.02. - 27.02. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
29.02. AUTODROM AUTO Special Drive
29.02. - 29.02. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít