Czech Truck Prix 2022 s velkoplošnou obrazovkou

18.01.2022 10:12

Diváci výročního Czech Truck Prix budou moci sledovat dění na trati prostřednictvím velkoplošné obrazovky. Souboje nejlepších řidičů závodních tahačů si tak budou moci vychutnat nejen naživo, ale nepřijdou ani o žádný z podstatných momentů, které se odehrají v ostatních částech trati.

 

Jedním z vrcholů mostecké sezóny 2022 budou bezpochyby oslavy 30. výročí Czech Truck Prix, které se uskuteční o víkendu 2. – 4. září. Autodrom Most vyslyšel přání mnoha fanoušků a společně s partnery Puma a Autoklub ČR připravili velkoplošnou obrazovku, která bude živě přenášet dění na trati.

 

Během prvního zářijového víkendu se návštěvníci mohou těšit nejen na nejrychlejší okruhové tahače, ale součástí budou také i závody evropské verze NASCAR s šampionem kategorie NASCAR2 2021 Martinem Doubkem. Jako druhá doprovodná série se představí TCR Eastern Europe - regionální šampionát cestovních vozů s hojnou účastí českých týmů.

 

Nabitý závodní víkend bude zábavou pro celou rodinu. Autodrom chystá bohatý doprovodný program a mnoho atrakcí pro malé i velké návštěvníky. O dalších podrobnostech programu budou fanoušci informováni v průběhu sezóny. Vstupenky a více o akci zde.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít