Czech Truck Prix dá jméno partner závodního víkendu TOTAL

23.08.2019 10:50

Partnerem závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů (FIA ETRC), který se pojede na mosteckém autodromu 31. srpna a 1. září, se stala společnost Total Česká republika. Tradiční název prestižního podniku tak získá novou podobu TOTAL Czech Truck Prix.

Energetický gigant, součást TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, je čtvrtou největší olejářskou a plynárenskou společností na světě. Při závodním víkendu bude nepřehlédnutelný, firemní logo se totiž objeví také na reklamních bannerech kolem závodní dráhy.

Fanoušci ostrých soubojů trucků na dráze se mohou těšit také na symbiózu značky TOTAL s týmem Buggyra Racing, který je nejúspěšnějším českým zástupcem v šampionátu. „V loňském roce jsme zahájili spolupráci o poskytování reklamních služeb a propagaci. Je založena na podpoře týmu Buggyra Racing formou kvalitních olejových produktů značky TOTAL pro potřeby závodního týmu v seriálu FIA ETRC. Propagaci značky TOTAL zajišťuje pro změnu její umístění na reklamních plochách závodních speciálů týmu Buggyra Racing, jejich oděvech, tiskovinách, bannerech či video spotech,“ upřesnil generální ředitel společnosti Total Česká republika Lukasz Semeniuk.

Český jezdec Adam Lacko z roudnického tým Buggyra Racing usiluje o svůj druhý titul evropského šampiona FIA ETRC, jeho tahač s číslem 55 je tak vždy u všeho důležitého na předních pozicích startovního pole. V Mostě se Adam jako každoročně může těšit na mohutnou podporu desítek tisíc věrných domácích fanoušků. „Věříme, že oleje TOTAL i letos přispějí k co možná nejlepšímu výsledku Adama i celého týmu, čímž se zúročí úspěšná spolupráce obou partnerů,“ doplnil Lukasz Semeniuk.

Součástí závodního víkendu TOTAL Czech Truck Prix budou i vložené série Renault Clio Cup Central Europe, KIA Platinum Cup a nově Seyffarth Audi Sport R8 LMS Cup. Doprovodný program nabídne už v pátek 30. srpna v podvečer spanilou jízdu truckových speciálů ulicemi Mostu s autogramiádou jezdců na centrálním 1. náměstí, dále pak Truck Festival či taxijízdy v upravených speciálech a offroadových vozech. Adrenalinové novinky čekají nejmenší návštěvníky, a to wipe-out či air born. Při první z nich děti musejí přeskočit otáčecí rameno, jež se točí stále rychleji, druhou je nafukovací raketa, která zájemce vynese do několikametrové výšky.  Děti se také mohou svézt na centrifuze nebo řetízkovém kolotoči.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři