Doprovodný program rally myslí především na děti

20.10.2016 15:52

Zejména děti si užijí doprovodného programu závodu The Most RALLY #1, který hostí areál mosteckého autodromu v sobotu 29. října. Zařádí si ve skákací race zóně, atrakce na ně čekají také na dopravním hřišti. Chybět nebudou ani soutěže.

Pro všechny návštěvníky pak pořadatelé připravili show před slavnostním cílem, navštívit mohou servisní zónu závodníků a zónu pro vystavovatele. Každý se také může nechat zdarma vyfotit v ostrém závodním voze Škoda Octavia Cup třetí generace. „Diváci tak mají jedinečnou příležitost si za volant závodní Octavie přímo sednout a vychutnat si pocity jezdce. Tento zážitek budou mít navíc díky fotodokumentaci uchovaný do budoucna pro sebe i své blízké,“ láká do areálu autodromu jeho obchodní a marketingová ředitelka Jana Svobodová.

Fotokoutek v kokpitu speciálu, který se zúčastnil letošní obnovené premiéry oblíbeného okruhového seriálu Škoda Octavia Cup, připravila pro všechny milovníky motoristického sportu a vyznavače rychlých a silných aut společnost ČEPS.

Mezi dosud přihlášenými jezdci na letošní rally nechybějí zajímavá jména ostřílených soutěžáků, například Lukáš Pondělíček na Citroënu C2R2 Max, Martin Hudec se Škodou Fabií R5 či loňský absolutní vítěz Rallysprint Série Ondřej Bisaha s Fordem Fiesta R5. Na sever Čech dorazí také Břetislav Enge, který usedne za volant historické Škody 130 LR. Navigovat mu bude stejně jako loni dcera Lucie.

I když je závod vypsaný jako volný sportovní podnik, a posádky si tak nerozdělí žádné mistrovské body, organizátoři přesto udělali pro jejich motivaci maximum. Všechny týmy jsou osvobozeny od startovného, první tři posádky v kategorii vozů s oběma poháněnými nápravami a první tři v kategorii vozů s jednou poháněnou nápravou získají navíc finanční odměnu. Celkem si rozdělí 60 tisíc korun.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři