Elektronické poukazy autodromu je možné pořídit i o Štědrém dnu

13.12.2017 14:02

Při nákupu vánočních elektronických poukazů mosteckého autodromu není třeba se stresovat. V případě, že zákazník voucher uhradí prostřednictvím bankovní karty, může jej zakoupit třeba až o Štědrém dnu. Při nákupu dárkového poukazu v on-line systému na webových stránkách autodromu odpadá navíc úhrada poštovného. Více informací zájemci najdou zde.

„Myslím, že tuto možnost přivítají zejména váhaví střelci, kteří se nemohou rozhodnout pro správný dárek. Navíc v našem případě nejde o žádnou zoufalou variantu, poukazy zcela jistě obdarované potěší a mile překvapí,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Vouchery autodromu podle ní nabízejí zážitek, adrenalin a cílí také na bezpečnost. „Zážitkový voucher zahrnuje podle výběru buď vstupenku na závod evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix začátkem září 2018, nebo vstupenku na závodní víkend The Most Historic Grand Prix na konci června příštího roku. Adrenalinové vouchery pak jízdu vlastním vozem nebo motocyklem po závodní dráze. U voucherů zaměřených na bezpečnost lze vybírat kurz bezpečné jízdy, UNI poukaz, kurz pro řidiče FUN nebo kurz sportovní jízdy,“ vyjmenovala Svobodová.

Upozornila, že všechny zmíněné poukazy lze pořídit i v tištěné podobě, jejich nákup je ale možný pouze do pondělí 17. prosince. „Při pozdějším nákupu totiž nemůžeme zaručit, že kurýrní služba poukaz stihne doručit včas. Posledním pracovním před Štědrým dnem je totiž pátek 22. prosince,“ vysvětlila.

Při pořízení tištěného poukazu je také třeba uhradit kromě jeho ceny i poštovné. „Rozhodli jsme se tuto nevýhodu kompenzovat bonusy. Při zakoupení zážitkového nebo adrenalinového tištěného poukazu kupující získá navíc závodní kuklu pod přilbu. Bonus při zakoupení tištěného poukazu s akcentem na bezpečnost představuje plně vybavenou lékárničku,“ upřesnila Jana Svobodová.

 


Další články


Nejbližší akce

19.08. AUTODROM MOTO PADDYS RACES DAYS GmbH
20.08. AUTODROM MOTO PADDYS RACES DAYS GmbH
22.08. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/REZERVACE NENÍ MOŽNÁ
22.08. AUTODROM AUTO THE MOST CHALLENGE
23.08. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
24.08. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
24.08. - 24.08. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
24.08. - 24.08. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít