Prohlídku autodromu je nyní možné pořídit v portálu Slevomat

10.12.2018 15:11

Spolupráci s tuzemským portálem Slevomat.cz navázal v těchto dnech mostecký autodrom. Jeho prostřednictvím nabízí zajímavý zážitek za výhodnou cenu. Je jím prohlídka areálu autodromu včetně velkého závodního okruhu a jeho zázemí, na konkrétním termínu je možné se dohodnout. „Zvýhodněná nabídka platí do konce letošního roku, zájemci by proto neměli s objednáním váhat,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Za exkurzi autodromu a jeho zákulisí návštěvník běžně zaplatí 150 korun, na Slevomatu ji pořídí za 99 korun. Objednat vstupenky za zvýhodněné ceny je možné zde. „Jde o exkluzivní nabídku připravenou výhradně pro systém Slevomatu. Další naše produkty na tomto portálu nebude možné pořídit,“ upozornil Krafek.

Prohlídka je podle něj vhodná i jako dárek pod stromeček. Nečekaný a překvapivý, o to originálnější. „Pravdou je, že vymýšlení vánočních dárků je pro mnoho lidí každoročně stresující záležitostí. Naše nabídka přitom uspokojí nejen fandy motoristického sportu. Při exkurzi se návštěvník areálu autodromu podívá nejen do jeho útrob včetně dispečinku a projede se po velkém závodním okruhu, ale dozví se také mnoho zajímavých a možná nečekaných informací,“ doplnil.

Autodrom pořádá mnoho různých aktivit po celý rok. „Jako vánoční dárek lze věnovat v podstatě každou z nich. Na našich webových stránkách je možné pořídit dárkové poukazy na jednotlivé kurzy bezpečné jízdy, školení řidičů s odpočtem trestných bodů, kurzy sportovní jízdy na velkém závodním okruhu či jízdu vlastním vozem nebo motocyklem po velkém závodním okruhu. Nabízíme také uni poukaz na kurzy. Jeho výhodou je možnost výběru. Dále lze pořídit i voucher za 1 000 korun, který není omezený na určitou službu, produkt či aktivitu,“ dodal Jakub Krafek. Podrobné informace o dárkových poukazech zájemci najdou zde.

 


Další články


Nejbližší akce

06.06. - 06.06. Kurzy Kurz bezpečné jízdy - FOR MOTO STANDARD
11.06. - 11.06. Závody Carbonia Cup
12.06. - 12.06. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
12.06. - 12.06. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři