Jak využít a uplatnit poukazy na služby, produkty a zážitky autodromu?

15.01.2021 12:42

Vánoční nabídka autodromu oslovila v závěru loňského roku řadu fanoušků motoristického sportu, ale nejen je. Zaznamenali jsme značný zájem o dárkové poukazy na čerpání našich služeb, zážitků nebo nákup produktů, za což velmi děkujeme. Zvláště v této ekonomiku sužující epidemické situaci je to výrazná vzpruha.

Autodrom nabízí dárkové poukazy na kurzy bezpečné a sportovní jízdy, na jízdy po velkém závodním okruhu ve vlastním voze či na motocyklu, na pronájem okruhového závodního speciálu OCR nebo taxijízdu v tomto speciálu. Platí 12 měsíců od jejich pořízení. „Obdarovaný má tedy rok čas na to, aby si v kalendáři akcí na webových stránkách autodromu vybral vhodný termín aktivity, která je předmětem poukazu, a poté voucher uplatnil. Doporučujeme ale nečekat až na poslední chvíli. Nemusel by pak najít termín, který by se mu hodil. A byla by velká škoda, kdyby poukaz propadl,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Postup při uplatnění poukazu

Poukaz uplatníte na stránkách www.shop.autodrom-most.cz. Nejde však o opakovaný nákup (nic platit nebudete, poukaz už je uhrazený), ale o rezervaci vámi zvoleného termínu. Podrobný návod najdete zde.

Pokud vlastníte poukaz na některý z kurzů bezpečné nebo sportovní jízdy, na stránkách www.shop.autodro-most.cz si otevřete složku „KURZY A ŠKOLENÍ“, kde najdete nabídku všech našich kurzů. Kliknete si na příslušný kurz a otevře se Vám nabídka termínů a časů, z kterých si vyberete pro vás vhodný údaj.

Jste-li vlastníkem poukazu na jízdu po závodní dráze, budete hledat nabídku volných jízd v sekci „SPORT“.

Poukaz z taxijízdou, nebo jízdou v závodním speciálu OCR hledejte v sekci „ZÁŽITEK“.

Objednání dalších služeb

Nad rámec hodnoty poukazu si při rezervaci termínu na stránkách www.shop.autodrom-most.cz můžete doobjednat další služby. U kurzů bezpečné a sportovní jízdy to bývá nejčastěji připojištění vozidla pro provoz mimo veřejné komunikace, pronájem vozu nebo doprovod další osoby (toto není možné u kurzu bezpečné jízdy FOR LADIES). U taxijízdy a jízdy v závodním speciálu OCR je pak zájem o pořízení fotodokumentace či videozáznamu.

Způsob platby doplňkové služby

K úhradě ceny vámi zvolené doplňkové služby nad rámec hodnoty poukazu můžete vybrat některou z nabízených možností na stránkách www.shop.autodrom-most.cz, nebo zaplatit na místě v den účasti na kurzu, jízdě po dráze či taxijízdě (v recepci polygonu) hotově, případně platební kartou.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři