Kdo chce dárek z autodromu, měl by jej objednat do středy

17.12.2018 16:02

Středa 19. prosince je nejzazší termín pro objednání některého z dárkových poukazů mosteckého autodromu, pokud chce mít kupující jistotu, že obdarovaný poukaz najde pod vánočním stromečkem. „Jde o objednávky na dobírku a o zakoupení poukazů v on-line systému prostřednictvím webových stránek www.autodrom-most.cz. Při vyzvednutí osobně v sídle společnosti AUTODROM MOST nebo její pražské pobočce je pak posledním výdejním dnem čtvrtek 20. prosince,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Dárek z mosteckého autodromu udělá radost motoristickým fanouškům, začínajícím, méně zkušeným i ostříleným řidičům a také milovníkům jízdy v terénu. Pořídit je možné dárkové poukazy na jednotlivé kurzy bezpečné jízdy, školení s odpočtem trestných bodů, kurzy sportovní jízdy na velkém závodním okruhu či jízdu vlastním vozem nebo motocyklem po velkém závodním okruhu. Podrobné informace o dárkových poukazech zájemci najdou zde.

Ve vánoční nabídce nechybí ani uni poukaz na kurzy. Jeho výhodou je možnost výběru. Obdarovaný tak může zvolit aktivitu, která mu přímo vyhovuje, nebo kterou vyhodnotí jako pro něj v tu chvíli nejužitečnější. Zvolit lze také voucher za 1 000 korun. Ten není omezený na určitou službu, produkt či aktivitu. Jeho majitel si vybere cokoli v dané hodnotě, nebo si může zvolit dražší alternativu. V tom případě cenu doplatí.


Další články


Nejbližší akce

27.03. - 27.03. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
28.03. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
29.03. AUTODROM AUTO BMW M DAY
30.03. - 30.03. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
31.03. - 31.03. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
31.03. - 31.03. Kurzy Kurz pro řidiče FOR TEEN
06.04. AUTODROM AUTO 1.LEIPZIGER MOTORSPORTCLUB IM ADAC
07.04. - 07.04. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři