Nadace rodiny Michaela Schumachera „Bojuj dál (Keep Fighting)“

06.02.2018 11:42

Vážení partneři a fanoušci Zlatého volantu,

s potěšením Vám sdělujeme, že anketa Zlatý volant navázala spolupráci s nadací Schumacherových „Bojuj dál (Keep Fighting)“. Nadaci založila rodina Schumacherových poté, co Michael Schumacher utrpěl vážné zranění hlavy při lyžování v roce 2013. Posláním této nadace spojené s Michaelem Schumacherem je pokračovat v charitativní činnosti jednoho z nejlepších závodníků všech dob a sedminásobného mistra světa F1, například v oblastech bezpečnosti silničního provozu nebo neurovědeckého výzkumu, a povzbuzovat ty, kdo bojují proti nepřízni osudu, aby se nevzdávali. 

Pořadatel ankety Zlatý volant se rozhodl k tomuto projektu připojit a otevřít zvláštní bankovní účet. Partneři ankety Zlatý volant a fanoušci Michaela Schumachera mohou na účet dobrovolně posílat příspěvky. Výtěžek z projektu bude předán výkonné ředitelce nadace „Bojuj dál (Keep Fighting Foundation)“ paní Sabine Kehmové při příležitosti slavnostního udělování cen Zlatý volant dne 22. února v Kongresovém sále PVA Expo Praha.

„Michael Schumacher obdržel cenu Zlatý volant v roce 2012 jako čestný host. Rádi bychom mu poděkovali za podporu při pořádání této akce, vyjádřili podporu a případně dali podnět dalším členům české motoristické obce,“ řekl pořadatel a mecenáš ankety Zlatý volant Josef Zajíček. Číslo bankovního účtu, kam mohou příznivci Michaela Schumachera a ankety Zlatý volant zasílat příspěvky, je 1387353496/2700.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít