Nadační fond podpořil zdravotníky. Poděkoval tak za jejich péči

16.04.2021 14:10

Potravinové balíčky pro posilnění při náročných směnách věnoval zdravotnickému personálu COVID – ARO v nemocnici v Mostě a v Ústí nad Labem Nadační fond AUTODROM MOST. Vyjádřil tak poděkování za vynikající péči o pacienty s onemocněním covid-19.

„Při naší práci se setkáváme se záchranáři každý den. Velice dobře víme, jak těžká a záslužná je jejich práce. Proto jsme prostřednictvím naší nadace chtěli vyjádřit alespoň malý dík za obrovské nasazení a nepřetržitou péči o všechny, kteří se bez pomoci lékařů a sestřiček neobejdou,“ uvedl zástupce nadačního fondu Jindřich Hrneček.

Nadační fond AUTODROM MOST založila stejnojmenná společnost v dubnu 2020. Jeho posláním je na základě průzkumu potřeb občanů města Mostu a blízkého okolí podpořit zkvalitnění jejich životní úrovně, rozvoj aktivit či zlepšení jejich materiálně-technického vybavení. O finanční příspěvek z nadačního fondu si mohou požádat fyzické osoby i nekomerčně zaměřené právnické osoby.

Nadační fond dosud podpořil klienty sociálních služeb statutárního města Mostu, kterým věnoval 500 roušek a dezinfekční prostředky proti šíření epidemie koronaviru a nemoci covid-19. Správní rada vyhověla i žádosti fotbalového klubu o příspěvek na podporu zhruba 100 dětí a mladých sportovců do 18 let, kteří trénují v areálu Baníku Souš. Na pozvání správní rady nadačního fondu si prohlédly areál autodromu děti ze sídliště Nová výstavba v Obrnicích. Součástí exkurze byla návštěva dopravního hřiště na diváckém svahu nebo startovní věže v paddocku.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři