Nejlepší posádky si také z letošní rally odvezou odměnu

16.03.2017 09:17

Pořadatel závodu The Most RALLY #2, který se pojede 2. a 3. června už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, odmění nejúspěšnější posádky. Stejně jako loni by je tak prize money měla motivovat k co největší účasti. První tři posádky v absolutním pořadí si rozdělí 30 tisíc korun. Vítězná dvojice si odveze prémii 15 tisíc korun, jezdec s navigátorem na druhém místě 10 tisíc korun, bronzové posádce pak náleží 5 tisíc korun. Přihlášky do soutěže už týmy najdou zde.

K rychlostní zkoušce s asfaltovým i šotolinovým povrchem v areálu mosteckého polygonu poprvé přibydou také rychlostní zkoušky v oblasti Krušných hor. „Slavnostní start se uskuteční v pátek na centrálním 1. náměstí v Mostě, slavnostní cíl pak v sobotu po dojezdu posádek na polygonu. Formulář přihlášky je k dispozici na našich webových stránkách a také na specializovaných stránkách zaměřených výhradně na naši rally, které jsme zřídili pro týmy i fanoušky,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Po nultém a první ročníku rallysprintových závodů na mosteckém autodromu, jež se jely na přelomu října a listopadu, se tentokrát termín posouvá do pozdního jara. Týmy i fanoušci se tak mohou těšit na teplotní komfort.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít