Nejrychlejší posádky The Most RALLY si na odměnách rozdělí 60 tisíc korun

14.10.2016 13:49

Šest nejrychlejších posádek – tři v kategorii vozů s oběma poháněnými nápravami a tři v kategorii vozů s jednou poháněnou nápravou – volného sportovního podniku The Most RALLY #1 si rozdělí na finančních odměnách 60 tisíc korun. Závod se pojede v areálu mosteckého autodromu jako rallyexhibice v sobotu 29. října, posádky se mohou přihlásit zde.

V každé z obou kategorií si vítězná dvojice odveze prémii 15 tisíc korun, jezdci s navigátory na druhých místech 10 tisíc korun, bronzovým posádkám pak náleží 5 tisíc korun. „Všichni účastníci závodu jsou navíc osvobozeni od startovného. Mysleli jsme i na diváky, kteří mají vstup do areálu autodromu také zdarma,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Soutěž zahrnuje dvě okruhové rychlostní zkoušky na tři kola s asfaltovým i šotolinovým povrchem, každou z nich posádky absolvují dvakrát. Z hlediska bezpečnosti má mostecká rally proti tratím v otevřeném terénu obrovskou výhodu. Obě trasy rychlostních zkoušek vedou po dráze a obslužných komunikacích uzavřeného okruhu. Nehrozí tak střet s vozem, který by se například dostal mimo trať.

Výhodou uzavřeného okruhu je i možnost uspořádat v sobotu pro diváky celodenní bohatý doprovodný program. Těšit se mohou na řadu atrakcí včetně dětského dopravního hřiště, motokárové dráhy, dráhy pro čtyřkolky či zázemí s občerstvením a nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři