O víkendu pokračuje oblíbená Autoshow, premiéru bude mít Track day

17.10.2016 16:39

Mostecký autodrom přivítá o víkendu 22. a 23. října návštěvníky z řad široké veřejnosti. V sobotu od 09:00 do 17:00 hodin si při The Most AUTOSHOW #4 každý může vyzkoušet svůj vůz i řidičské schopnosti na velkém závodním okruhu. Pokračování oblíbených celodenních volných jízd doplní tradičně bohatý doprovodný program. Neděle je ve stejném čase vyhrazena premiérové akci The Most TRACK DAY, intenzivní kurzy sportovní jízdy ve vlastním voze na okruhu povedou zkušení a ostřílení závodníci Tomáš Enge a Petr Fulín. Vstup a parkování v areálu autodromu na Autoshow je tradičně zdarma. K účasti na Track day se zájemci musejí zaregistrovat na e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.

Autoshow nabízí také taxijízdy v závodních speciálech, vložený exhibiční závod, možnost zúčastnit se druhého ročníku jednokolového zábavného závodu LOUDA CUP, atrakce pro malé závodníky včetně skákacího hradu či expozici výrobců automobilů s novými modely vozů. Více informací o akci zájemci najdou zde.

Track day je intenzivní kurz odehrávající se pouze na závodní dráze (track) a v jejím zázemí, tedy v servisních boxech a tiskovém středisku. Jeho cílem je příprava na udělení okruhové licence, zdokonalení jezdeckého umění, případně nadstavba sportovní jízdy. Více informací o akci včetně podmínek účasti v kurzu zájemci najdou zde.

„Oba jezdci, tedy Tomáš Enge i Petr Fulín působí na okruhu jako VIP instruktoři po celý rok. Dosud však nebylo možné potkat je v jeden den společně a ještě k tomu výhradně při koučinku na okruhu. Kdo využije jejich přítomnosti, dozví se určitě i tajné recepty na zrychlení na mostecké dráze,“ láká milovníky rychlé jízdy eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři