Objednej si kurz či poukaz, čti zprávy celý rok zdarma!

21.10.2016 16:27

Společnost AUTODROM MOST nabízí předplatné tištěného deníku MfDnes na rok 2017. Celoroční bezplatný odběr periodika získá prvních 25 mužů či žen, kteří si počínaje dneškem zakoupí některý z kurzů nebo dárkových poukazů společnosti. Jejich nabídku zájemci najdou zde a zde.

Kurzy bezpečné, sportovní či úsporné jízdy na autodromu jsou stále oblíbenější, zájem o ně stoupá. Poptávka po dárkových poukazech se zvyšuje zejména před vánočními svátky, které už jsou za dveřmi. „Úspěch zaznamenal zejména náš UNI poukaz. Obdarovaný si sám vybere jeden z kurzů podle vlastního uvážení. Odpadá tak starost s případnou výměnou poukazu za jiný,“ vysvětlila obchodní ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Důvodem nabídky předplatného deníku je podle ní snaha odměnit a motivovat zákazníky autodromu. „Chceme, aby nám naši fanoušci zůstali věrni. Rádi je proto vždy přivítáme na našich závodech a dalších akcích, z nichž si kromě sportovního či společenského zážitku mohou odnést právě i zajímavý a originální dárek,“ doplnila.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři