Parlamentní listy se staly partnerem mosteckého autodromu

28.07.2016 13:25

Český internetový diskusní, zpravodajský a komentátorský portál Parlamentní listy se stal partnerem mosteckého autodromu. „Partnerství je pro nás z hlediska informovanosti veřejnosti o našich aktivitách velmi důležité. Jsme rádi, že se k exkluzivní spolupráci podařilo získat právě Parlamentní listy, které se podle odborníků stávají fenoménem našeho mediálního trhu,“ zhodnotila akvizici obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že Parlamentní listy jsou poměrně často citovány jako původní zdroj informací a mnohá významná média reagují na impulsy vzešlé z tohoto periodika. „Katalog Ústřední knihovny Fakulty sociálních studií brněnské Masarykovy univerzity charakterizuje Parlamentní listy jako most názorů mezi veřejností, podnikatelskou sférou a státní správou. A to je přesně to spektrum našich potenciálních návštěvníků, zákazníků a partnerů, které dnes a denně oslovujeme,“ doplnila Svobodová.

Parlamentní listy vydává pražská společnost OUR MEDIA. Spravuje též internetová práva kreslíře a karikaturisty Štěpána Mareše a názorové servery EUportal.cz, EUserver.cz, Eportal.cz, EUrabia.cz, Freeglobe.cz a Protiproud.cz.

Nově uzavřené partnerství ocenil i předseda představenstva společnosti OUR MEDIA Jan Holoubek. „Motorismus a vše, co k němu patří, je jedním z fenoménů dnešní doby. A pokud jsme i my podle mediálních odborníků součástí mimomainstreamových médií, jejichž sledovanost na rozdíl od tradičních médií vzrůstá, a stávají se tak fenoménem na trhu informací, pak spojení se společností AUTODROM MOST má logiku a je pro obě strany výhodné. Líbí se nám také, že se areál autodromu díky investicím nového vedení rozvíjí a modernizuje a nabízí také stále více zajímavých a atraktivních závodů a akcí. Je proto stále o čem informovat,“ uvedl.

 

 

 


Další články


Nejbližší akce

15.09. - 15.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
16.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. Kurzy Trénink FOR MOTO s Mírou Lisým
18.09. AUTODROM AUTO RACE CAR MANUFAKTUR GmbH
19.09. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/ REZERVACE UKONČENA
19.09. - 19.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
20.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři