Sledujte termíny volných jízd, zakoupit kupóny je možné pouze online

14.10.2020 12:19

Pouze online v e-shopu na webových stránkách mosteckého autodromu je možné zakoupit kupóny na volné jízdy vlastním automobilem nebo motocyklem po velkém závodním okruhu. Důvodem jsou nová vládní opatření proti šíření koronaviru a nemoci covid-19. „Testování na dráze je nadále možné. Zájemci najdou termíny v kalendáři na našem webu. Vyloučení prodeje kupónů na místě ve startovní věži zabrání kontaktu mezi klienty navzájem i styku se zaměstnanci autodromu,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Nejbližší termín testování, pátek 16. října, je vyhrazen pouze automobilům. Jezdí se od 09:00 do 17:00 hodin s hodinovou polední pauzou, více informací zde. Kupón opravňuje jeho držitele k pohybu po dráze po dobu 25 minut, lze jich zakoupit více. „Propustnost dráhy je omezená. Kdo nechá nákup kupónů na poslední chvíli, nemusí se na něj dostat,“ upozornila Svobodová.

Možnost zakoupit si kupón na volnou jízdu po dráze patří mezi novinky v nabízených produktech a službách e-shopu. Dalšími jsou například triko kolekce Racing Legends s překvapením, autodráha, kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti, reklamní a dárkové předměty tuzemského profesionálního závodního týmu Buggyra Racing nebo rukavice Engelmuller z limitované edice hodinářské manufaktury BOHEMATIC, vytvořené u příležitosti historického vítězství v prestižním závodě 24 hodin Le Mans v roce 1949.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři