Nabídka slev pro zimní sezonu pro všechny členy AMK Most

02.01.2017 14:02

Tuzemská lyžařská střediska nabízejí slevy pro držitele členských karet Alive. Patří mezi ně i členská karta Autoklubu ČR včetně všech jeho místních organizací. Skipas s desetiprocentní slevou tak mohou pořídit například v areálech Klínovec na Chomutovsku či Klíny na Mostecku i držitelé členské karty Automotoklubu Most. Více informací najdou na webových stránkách www.alive.cz.

„Zimní sezona je na začátku, nabídka slev je tedy určitě lákavá. Všichni členové s platnou kartou pro rok 2016 mohou využít nepřeberné množství slev. Karty jsou totiž planté až do února 2017. Navíc briskně vyhovíme i zájemcům, kteří by chtěli rozšířit naše řady. Členskou kartu automotoklubu nováčkům vystavíme ve velmi krátkém termínu a pošleme na požadovanou adresu,“ upřesnila členka řídicího výboru mosteckého automotoklubu a obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Vstup do mosteckého automotoklubu neobnáší žádný finanční vklad či poplatky, členství naopak zaručuje i další různé výhody a slevy. Kromě čerpání výhod a slev v rámci programu www.alive.cz mezi ně patří také bezplatný vstup na vybrané akce a závody v letošním roce, patnáctiprocentní sleva na kurzy bezpečné jízdy na polygonu v areálu autodromu nebo slevová akce na vstupenky na závody Czech Truck Prix 2017.

V oblasti motorsportu je hlavní náplní automotoklubu pořádání okruhových závodů. Vedle rozvoje motorismu se automotoklub zaměřuje na zvyšování bezpečnosti silničního provozu, spolupráci s autoškolami a dalšími institucemi, provozování dětského dopravního hřiště v areálu mosteckého autodromu, organizování dětských letních táborů, programů a akcí v oblasti prevence nehodovosti silničního provozu, dopravní výchovy a vzdělávání či protidrogové prevence.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři