The Most AUTOSHOW otevře brány autodromu první dubnovou neděli

08.04.2016 14:24

Už v neděli 3. dubna se areál mosteckého autodromu celý otevře široké veřejnosti. The Most AUTOSHOW #3 nabídne od 09:00 do 18:00 hodin kromě detailní prohlídky zařízení a zázemí společnosti AUTODROM MOST také volné jízdy s vlastním vozem po závodní dráze či taxijízdy ve speciálech řízených zkušenými piloty. Vstup ani parkovné návštěvníci neplatí. Do areálu autodromu se dostanou spodní branou, kde mohou i bez problémů odstavit svůj vůz.

Po výměně asfaltu a obrubníků v posledních dvou zatáčkách už je navíc okruh průjezdný bez omezení, každý si tak může vychutnat jízdu na hranici svých možností.

Doprovodný program nabízí v polední pauze závod Taxi Cup na pět kol pro všechny přítomné závodní vozy určené k taxijízdám pro veřejnost. Přesně hodinu po poledni tak za volant svých speciálů usednou například Tomáš Pekař (Clio Cup), Jiří Stránský (Nissan GT-R), Stanislav Šedivec (Corvette ZR1), Miloš Feigl (Mitsubishi EVO 9 Red Bull Edition) či Jakub Michalovič (Subaru WRX STI) za společnost AUTODROM MOST.

Závodit může ale také každý návštěvník. Soutěživé typy a řidiči se smyslem pro recesi by si neměli nechat ujít vložený závod ve slalomu „Louda Cup“. Tento závod na jedno kolo následuje po skončení Taxi Cupu. „Jak už název napovídá, vítězem nemusí být nutně nejrychlejší jezdec s nejlepším strojem, ale naopak ten nejšikovnější. Tři nejúspěšnější účastníci soutěže získají věcnou odměnu,“ doplnila Raková. Zájemci se mohou přihlásit na e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz. V boxu č. 42 pak pořadatelé zájemce zaregistrují i přímo v den konání akce. Startovné činí 150 korun.

VIP hostem dne otevřených dveří bude Aleš Loprais. Nové vozy vystaví v boxech jejich prodejci, výbavu do nadcházející sezony na okruzích či v rallyových soutěžích poodhalí i závodní týmy. Lahůdkou pak bude ukázka vozů světoznámých luxusních značek Jaguar a Land Rover při roadshow na jednotlivých cvičných modulech polygonu.

Pořadatelé zvou na den otevřených dveří celé rodiny. Zatímco otcové si mohou vyzkoušet svůj řidičský um a odvážnější maminky se svezou po dráze se zkušeným jezdcem, děti se vyřádí ve fun aréně. K dispozici budou mít dětské dopravní hřiště, motokárovou dráhu, dráhu pro čtyřkolky a buggy a také skákací hrad.


Další články


Nejbližší akce

15.09. - 15.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
16.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. Kurzy Trénink FOR MOTO s Mírou Lisým
18.09. AUTODROM AUTO RACE CAR MANUFAKTUR GmbH
19.09. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/ REZERVACE UKONČENA
19.09. - 19.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
20.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři