Traťoví komisaři, hlaste se!

09.02.2017 13:52

Tradičně před zahájením nové sezony organizuje společnost AUTODROM MOST nábor traťových komisařů. Zejména motorističtí fanoušci tak mají šanci stát se nedílnou součástí dramatických soubojů rychlých a silných závodních strojů na místním velkém okruhu či rallyové dráze. Jsou navíc nepostradatelní, bez jejich přítomnosti se žádné závody automobilů či motocyklů neobejdou.

Hlásit se mohou muži a ženy ve věku od 18 do 63 let v dobrém fyzickém stavu, osvědčují se zejména aktivní senioři, lidé pracující na směny či živnostníci s dostatkem volného času. Podrobné informace o náplni práce traťového komisaře včetně jeho finančního ohodnocení zájemci získají na telefonním čísle 606 380 954 nebo dotazem na e-mailovou adresu Kuznik@autodrom-most.cz.

 „Kromě toho, že adeptům na traťové komisaře nabízíme přivýdělek, získají i další nepopiratelné výhody. Mohou se po celý rok zdarma účastnit veškerých akcí pořádaných na autodromu, a to včetně významných mezinárodních závodů,“ vypočítal výhody zástupce sportovního ředitele autodromu Kužník.

Muži a ženy, které práce traťového komisaře zaujme a budou se jí chtít věnovat i nadále, čeká podle něj kariérní růst. Mohou postoupit na post traťového dispečera, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu. „Čerpám z vlastní zkušenosti. Před nástupem ke společnosti jsem totiž strávil řadu let jako traťový komisař a později dispečer,“ potvrdil Pavel Kužník.

Traťový komisař musí podle něj ale zároveň člověkem s mimořádným smyslem pro zodpovědnost. Případná chyba může mít totiž fatální následky. „Role traťových komisařů je nezastupitelná. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí,“ doplnil Kužník.

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít