V Mostě proběhl první sraz oficiálního českého N-Clubu

26.10.2022 10:38

Ve středu 19. října se na Autodromu Most uskutečnil první sraz oficiálního českého N-Clubu, klubu majitelů sportovních vozů divize N. Trackday a řadu doprovodných aktivit, pořádané českým zastoupením automobilky Hyundai, si dorazilo užít přes sto hostů z celé České republiky.

Více než šedesát zákaznických vozů, které se ve středu do Mostu sjely, bylo pro maximální možné vytížení okruhu rozděleno do dvou skupin. Na každý vůz na trati čekaly tři pětadvacetiminutové bloky, během nichž si hosté vyzkoušeli sportovní schopnosti svých vozů naplno. Většinu zákaznických vozů tvořil „domácí“ model i30 N, bohatě zastoupeny byly však také modely i20 N a KONA N – libovolný model z nabídky sportovní rodiny N si bylo možné také na vlastní kůži vyzkoušet.

Okruhové jízdy v areálu Autodromu Most navíc doplnila řada doprovodných aktivit. O přednášky a debaty s návštěvníky se postarali zástupci českého zastoupení značky i výrobního závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech, kteří hovořili o sportovní značce N nebo vývoji, testování a výrobě populárního modelu i30 N, pocházejícího právě z Nošovic. O své rady a zkušenosti se s hosty podělili také novinář Jakub Rejlek a majitel závodního týmu Hyundai Janík Motorsport, Václav Janík, kteří obstarali závodní koučing přímo na okruhu ve vozech samotných zákazníků. Program doplnila soutěž na závodním simulátoru, nebo prezentace servisních partnerů Hyundai, kteří představili svůj sortiment produktů a služeb pro sportovní vozy divize N.

„Majitelů modelů z naší produktové rodiny N si velmi vážíme a náš oficiální N-Club je skvělou příležitostí k tomu jim nabídnout ještě více zážitků. Trackday jako tento byl vůbec prvnííležitost se s nimi sejít a společně se pobavit přímo na závodním okruhu, pro který jsou jejich vozy stvořené. Pevně věříme, že se během dne dobře bavili a že jsme společně položili základ tradici následujících let, uvedl PR manažer značky Hyundai David Pavlíček.

N-Club je oficiální českou komunitou majitelů vozů divize N – i20 N, i30 N a KONA N. Od svého založení v květnu tohoto roku posbíral již přes 200 členů, kteří si mimo členství zdarma užívají celou řadu výhod – oficiálních trackdays, vstupenky na motorsportové akce spojené s českým zastoupením značky Hyundai a další výhody pro své vozy.

Členem oficiálního N-Clubu se může stát každý majitel modelu Hyundai ze sportovní divize N, bez ohledu na zkušenosti s jízdou na okruhu. Členství i čerpání spojených výhod je zdarma. Více informací na https://www.hyundai.com/cz/n-club.html.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři