Autodrom má nového silného partnera - Volkswagen Financial Services

03.07.2020 16:08

Zase o něco bohatší bude nadcházející sezona pro závodníky, diváky a všechny milovníky motoristického sportu. Partnerem mosteckého autodromu se totiž stala společnost Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování vozidel v České republice. Náplní partnerství budou společné vzdělávací a zábavné akce pro veřejnost i partnery. Zaměří se na téma bezpečnosti na silnicích a budoucnost automobility.

„S Volkswagen Financial Services se nám podařilo navázat spolupráci, která nyní povýšila na úroveň partnerství. Je to pro nás velká výzva a šance získat nové zajímavé klienty, jimž nabídneme naše služby cílené zejména na bezpečnost a zdokonalení se v řízení vozidel,“ hodnotí nově navázané partnerství obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Mostecký autodrom každoročně spolupracuje s významnými partnery a ani letošní sezona není výjimkou. Strategická partnerství mu umožňují další zkvalitnění akcí, produktů, služeb i zázemí ve stejnojmenném areálu s velkým závodním okruhem a výcvikovými plochami polygonu, který provozuje. Volkswagen Financial Services je lídrem na českém trhu financování vozidel. Každé třetí auto z koncernu Volkswagen, kam patří kromě značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Porsche nebo Audi i prémiové vozy Bentley nebo Lamborghini, je financováno právě skrze ni.

„Naším cílem je především podpořit bezpečnost na silnicích a přiblížit nejvýznamnější automobilové události v ČR naším partnerům a klientům. Nabídneme jim například možnost vyzkoušet si jízdu s profesionálními instruktory nebo se dozvědět více o pravidlech bezpečné jízdy. Zároveň bychom jim chtěli ukázat, že motorismus a dostupné financování vozů jdou ruku v ruce. Nezbývá než dodat, že se těšíme, až se s nimi a všemi milovníky automobilů budeme moct v unikátním prostředí historického autodromu setkat osobně,“ vysvětluje motivaci k partnerství jednatel Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil.

Firmám i jednotlivcům společnost poskytuje komplexní nabídku financování vozů včetně zvýhodněných podmínek pro malé a střední podniky, nového interaktivního řešení pro sledování vozového parku, intuitivní mobilní aplikace či klientského portálu. Klientům tak spolu s Volkswagen Financial Services odpadají starosti se zajištěním servisních úkonů, pojištěním, výměnou pneumatik nebo správou firemních flotil. Vše lze navíc zařídit na míru a vybrat pouze takové služby, které dávají pro vaše podnikání smysl. V případě nejistoty společnost poskytuje i poradenské služby, které klientům osvětlí, jak optimalizovat vozové parky, a ušetřit tak na nákladech.  

Akciová společnost AUTODROM MOST provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého hnědouhelného lomu. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005.

Polygon patří k největším a nejkomplexnějším zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik ve všech oblastech problematiky řízení vozidel.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři