Vstupenky na galavečer ankety Zlatý volant jsou ještě k mání

29.01.2018 13:25

Zájemci si ještě mohou zakoupit vstupenku na slavnostní galavečer tradiční ankety o nejlepší české motoristické sportovce uplynulé sezony Zlatý volant a Zlatá řídítka. Uskuteční se 22. února v Kongresovém sále PVA Expo Praha. Lístky jsou k mání na webové adrese společnosti AUTODROM MOST www.autodrom-most.cz nebo je lze získat prostřednictvím sítě TicketPro na webové adrese www.ticketpro.cz. Vstupenku je také možné vyhrát, a to v soutěži zveřejněné na facebookových stránkách autodromu (www.facebook.com/autodrommost) či v soutěži zveřejněné na facebookových stránkách ankety Zlatý volant (www.facebook.com/ZlatyVolant).

Stále zbývá několik desítek vstupenek. Zájemci by ale neměli dlouho váhat. „Vstupenky se prodávají dobře. Může to být i díky exkluzivním hostům, které se pořadatelům podařilo zajistit. Dorazí skotský vicemistr světa královské disciplíny F1 David Coulthard či pětinásobný mistr světa silničních motocyklů ve třídě do 500 cm³ Australan Mick Doohan. Ocenění mají organizátoři připravené i pro německou jezdeckou legendu Joachima Stucka. Nemůže jej však převzít osobně,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Letošní 41. ročník ankety nabídne několik významných novinek. První z nich je termín, který lépe vyhovuje potřebám hlavních aktérů. Do hlasování v anketě se premiérově zapojí také veřejnost. Rozhodne prostřednictvím stránky www.zlatyvolant.cz o vítězi v kategoriích Sportovní automobil roku, Motoristická událost roku a Počin v oblasti e-mobility a autonomního řízení. Hlasovat je možné pouze do středy 31. ledna!

Odborní novináři pak na základě hlasování vyberou nejlepší tuzemské jezdce v uplynulém roce v pěti hlavních disciplínách: závody na okruzích, závody do vrchu, autokros a rallyekros, rallye a maratony a motokáry. Dále je připravena Cena Elišky Junkové pro nejlepší ženu závodnici a Cena za celoživotní přínos motorsportu. Součástí galavečera bude tradičně i vyhlášení osobnosti světového motorsportu.

Paralelně se uskuteční i 12. ročník ankety Zlatá řídítka, orientované na sféru motocyklového sportu. Po třinácté pak zazní jméno autora soutěže Zlaté oko o nejlepší fotografii s tematikou motoristického sportu.

Role průvodce galavečera se ujme zkušený moderátor Libor Bouček. „Začínáme v 19:00 hodin, diváci se mohou těšit také na akrobatické vystoupení známé skupiny Losers s úspěšným novocirkusovým představením, bohatou After Party a atraktivní Grid Walk přímo v areálu výstavního paláce,“ láká nejen fanoušky motoristického sportu Jana Svobodová.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít