Vstupenky na galavečer ankety Zlatý volant lze získat v soutěži

12.02.2019 08:50

Významná událost motoristického sportu, galavečer s vyhlášením ankety o nejlepšího závodního jezdce roku 2018 Zlatý volant, je za dveřmi. Už ve středu 20. února v kongresové hale Pragovka Art District v pražských Vysočanech budou známa jména vítězů jednotlivých kategorií. Průvodního slova se ujme herec a moderátor Jakub Prachař, program začíná v 19:00 hodin. „Rozhodli jsme se uspořádat soutěž o dvě vstupenky na galavečer. Získá je vylosovaný autor správné odpovědi na otázku, kteří čtyři VIP hosté se galavečera 42. ročníku ankety zúčastní. Odpovědi přijímáme do 18. února na e-mailové adrese novakova@autodrom-most.cz,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Podrobné informace o 42. ročníku ankety zájemci zde. Elektronické vstupenky na galavečer je stále ještě možné zakoupit na www.zlatyvolant.cz nebo www.autodrom-most.cz. Mostecký autodrom se prostřednictvím své sesterské marketingové agentury Pozitif na organizaci programu galavečera aktivně podílí. Podařilo se tak zajistit například právě i hvězdné VIP hosty.

„Prostřednictvím jednoho z VIP hostů galavečera ankety Zlatý volant, jímž je skvělý německý jezdec a již pětinásobný evropský šampion, všechny zároveň zveme na evropské mistrovství okruhových tahačů. Pod názvem Czech Truck Prix mostecký autodrom uspořádá ve dnech 30. srpna až 1. září 2019 už 27. ročník adrenalinových truckerských soubojů,“ láká fanoušky motoristického sportu na sever Čech Svobodová.

Nabídku všech letošních závodních víkendů na autodromu zájemci najdou zde. Za zvláštní zmínku jistě stojí ve dnech 28. až 30. června česká premiéra evropské série NASCAR, která se ve Spojených státech jezdí už od roku 1948. Součástí závodního víkendu budou i souboje historických cestovních i formulových vozů včetně monopostů velkých cen a sraz majitelů veteránů a amerických vozidel.

Na své si v Mostě přijdou i fanoušci závodů silničních motocyklů. Novinkou je mezinárodní německé mistrovství IDM ve dnech 9. – 11. srpna, české barvy hájí Jan Halbich. Po dvou letech se na autodrom 27. – 29. září vrací šampionát zemí střední Evropy Alpe Adria, jede se také jako Mistrovství České republiky. I proto je ve startovním poli zastoupena celá řada skvělých tuzemských jezdců, například Michal Filla, Karel Hanika, Michal Prášek či bratři Vojtěch a Ondřej Schwarzovi. Na malý závodní okruh polygonu se sjedou už potřetí také 9. – 11. srpna talentovaní budoucí šampioni, kteří budou bojovat o body v Mezinárodním mistrovství ČR Minibike.

Součástí ankety Zlatý volant je i anketa Zlatá řídítka o nejlepšího motocyklového závodníka a Zlaté oko, která odměňuje nejlepší motoristický snímek roku 2018. Letos přibyla nová kategorie Zlatá linie, v níž odborná porota ocení nejlepší počiny automobilového designu. Představí se tak naši nadějní tvůrci z řad konstruktérů. Doprovodný program obstará taneční performance, moderátor NASTY, expozice sportovních a závodních aut, designových studií, elektrických motokár či sportovních fotografií, chybět nebudou workshopy.

 


Další články


Nejbližší akce

19.09. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/ NEW Timetable
19.09. - 19.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
20.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
21.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
21.09. - 21.09. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
21.09. - 21.09. Kurzy Kurz bezpečné jízdy - FOR MOTO STANDARD
22.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
23.09. FREE AUTODROM MOTO POUZE PRO JEZDCE S LICENCÍ/LICENCED RIDERS ONLY
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři