Vstupenky na přednášku Dana Přibáně jsou v prodeji

09.03.2017 14:58

Zájemci o přednášku známého cestovatele a režiséra Dana Přibáně, který 25. května od 18:00 hodin v nové výstavní síni Auto Gallery v areálu mosteckého autodromu poutavě pohovoří o expedicích svého týmu, už mohou v předprodeji zakoupit vstupenku. Přednáška je součástí akce The Most Trabant zahrnující dvanáctihodinový závod těchto legendárních bakelitových východoněmeckých vozítek s dvoutaktním motorem na velkém závodním okruhu a také sraz jejich majitelů a milovníků.

Vstupenky si zájemci mohou objednat zde, nebo osobně zakoupit v recepci správní budovy polygonu.

Cestovatelé v čele s Přibáněm postupně zdolali právě ve vozech Trabant Combi asijskou Hedvábnou stezku, Afriku a Jižní Ameriku napříč Amazonií přes Andy až k jihu. Zatím poslední anabází byla cesta Tichomořím z Austrálie do Thajska, především o zkušenosti a zážitky z tohoto krkolomného putování se režisér s návštěvníky autodromu podělí.

„Jsme rádi, že se nám podařilo populární cestovatelskou osobnost do Mostu získat. Vystoupení Dana Přibáně bude zcela jistě skvělým okořeněním už tak zajímavé a napínavé podívané na závod Trabantů i na jejich promenádu při srazu,“ uvedla eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Areál se pro účastníky otevře v 08:00, hlavní program začíná v 14:00 hodin. Setkání okoření také soutěž Trabanťák srazu, při němž porota zhodnotí vzhled vozu a odpovědi jeho posádky na stručný dotazník. Blýsknout se každý může i svým řidičským uměním při jízdě zručnosti, která zahrnuje slalom mezi kužely či couvání. Odvážnější jedinci mohou prohnat svůj trabant po malém okruhu na polygonu.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři