Youtuber Erik Meldik se setká s fanoušky na autodromu

19.10.2017 14:45

Známý youtuber Erik Meldik, který se s Čeňkem Stýblem proslavil natáčením virálních videí jako duo ViralBrothers, pozval v neděli 22. října své fanoušky na mostecký autodrom. Erik si už zdejší okruh za volantem svého BMW několikrát vyzkoušel, nyní chce adrenalinový zážitek umožnit i svým příznivcům.

Brána autodromu se účastníkům setkání otevře už ráno v 08:30 hodin. Až do 12:00 hodin si mohou zakoupit jízdy po dráze ve vlastním voze, desetiminutový blok stojí 400 Kč. „Zvláště pro ty, kteří pojedou po závodní dráze poprvé, je velmi důležité, aby po celý den poslouchali instrukce pořadatelů a byli pozorní, opatrní a ostražití ke svému okolí. V areálu se bude pohybovat velký počet lidí,“ upozorňuje obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Své fanoušky youtuber přivítá v 12:30 hodin na cílové rovince, kde se s ním mohou i vyfotit. Poté se všichni přesunou do tiskového střediska nad boxy. Erik pohovoří o svých zážitcích z jízdy po okruhu autodromu a upozorní řidiče, na co by si měli dát pozor. Odpoledne pak bude pokračovat volnými jízdami po dráze, které budou mít Erikovi příznivci zdarma. „Je však třeba počítat s alternativou, že vzhledem ke kapacitě dráhy se možná nepodaří uspokojit všechny zájemce o svezení se po dráze,“ doplnil Krafek.

Erik Meldik je idea maker, scénárista, kameraman, režisér, herec, střihač, marketér a kreativec. Natáčel pořady pro internetovou televizi Stream.cz, vytvořil jedinečnou sérii mini dokumentů ze svého půlročního pobytu v Austrálii a vyhrál mnoho internetových video soutěží. Jeho videa jsou osobitá, unikátní a populární, což dokazuje mimo jiné jejich vysoká sledovanost. Metodu virálního videa s úspěchem využil už při mnoha projektech.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři