Zákazníci pneuservisu si vychutnají Octavia Cup zdarma

08.04.2016 14:38

Každý zákazník, který si v těchto dnech nechá vyměnit sadu pneumatik za letní v novém pneuservisu v areálu autodromu, získá vstupenku na souboje vozů zóny Střední Evropa o víkendu 17. až 19. června. Součástí závodního víkendu na velkém okruhu bude navíc obnovený seriál Octavia Cup. 

„Sadu pneumatik s příslušným servisem, tedy nahuštěním a vyvážením kol, u nás zákazník pořídí už od 400 korun. Troufám si říct, že je to ve srovnání s ostatními pneuservisy ve městě velmi výhodná nabídka,“ láká potenciální zákazníky technický ředitel společnosti AUTODROM MOST Pavel Pech.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis navíc otevřený po celý týden, tedy od pondělí do neděle od 09:00 do 17:00 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz. Kromě oprav pneumatik a duší pneuservis nabízí i sezónní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik. Doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol.

Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Nad rámec vyjmenovaných služeb si lze nechat vyčistit vnitřní prostory i exteriér vozu.


Další články


Nejbližší akce

26.01. - 26.01. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
31.01. - 31.01. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
01.02. AUTODROM AUTO RACECHALLENGE
01.02. - 01.02. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři