Autodrom láká v říjnu na adrenalinový pobyt spojený s romantikou

14.09.2017 13:50

Společnost AUTODROM MOST nabízí od 19. do 22. října možnost zařádit si na velkém závodním okruhu, a to buď ve vlastním voze, s využitím taxijízd nebo v pronajatém automobilu. The Most Crazy Days je možné využít k návštěvě autodromu v kterýkoli z avizovaných dnů, v některých z nich či jen v jeden vybraný. „Zážitkový program cílíme zejména na sportovně založenou klientelu. Vítaný je ale každý, kdo o dobrodružství u nás projeví zájem. “ uvedl obchodní manažer pro sport mosteckého autodromu Jakub Krafek.

Součástí zážitkového pobytu na autodromu catering pro dvě osoby po celý den, vyčleněný box pro vůz a zabezpečení osobního majetku po dobu 24 hodin denně.

Za každý den strávený na autodromu s využitím jízd po velkém závodním okruhu ve vlastním voze zákazník zaplatí 1 000 eur. „Taxjízda ve Škodě Octavia Cup druhé generace vyjde na 350 eur, což zahrnuje pět kol po dráze. Klient si může cupovou Octavii i půjčit a prohnat ji po okruhu sám. V takovém případě zaplatí za deset obkroužených kol 500 eur, pokud si vůz půjčí na celý den, činí taxa 4 000 eur. V ceně jsou v tomto případě zahrnuti i mechanici a závodní inženýr, kteří budou po celou dobu k dispozici,“ vyjmenoval Krafek.

Zákazník si k dohodnutému balíčku může přiobjednat ubytování v dvoulůžkovém hotelovém pokoji s vanou v rekonstruovaných prostorách nedalekého zámku Červený hrádek, výlet do lázeňského města Karlovy Vary s exkurzí po historickém centru a návštěvou kasina, kde se natáčela „bondovka“ Casino Royal. „Nabízíme také možnost přespání v tamním legendárním hotelu Pupp či vyhlídkové lety vrtulníkem nebo historickým letounem Antonov. To vše pochopitelně s příplatkem,“ uzavřel Jakub Krafek.

Další informace poskytne na tel.: +420 702 143 247, e-mail: krafek@autodrom-most.cz. Kontaktní osobou pro zahraniční zájemce je Wani Finkbohner, tel.: 0041 (0)79 684 54 78, e-mail: wf@racingfuel.biz.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři