Autodrom vypsal termíny exkurzí pro majitele kuponů ze Slevomatu

24.01.2019 12:18

Do konce loňského roku si mohli zájemci o exkurzi po areálu mosteckého autodromu pořídit kupony na portálu Slevomat.cz za zvýhodněnou cenu. Autodrom Most nyní vypisuje termíny, v nichž lze tyto kupony uplatnit. Prohlídky autodromu včetně velkého závodního okruhu a jeho zázemí se uskuteční ve dnech 17. března, 7., 21. a 29. dubna. Ti, kteří si nestihli zakoupit kupon do konce loňského roku, tak mohou ještě učinit. Několik volných míst je stále k dispozici.

Autodrom pořádá mnoho různých aktivit po celý rok a exkurze umožňující nahlédnout do zákulisí závodního okruhu i jeho zázemí patří mezi fanoušky motorsportu k těm nejzajímavějším. Exkurze zahrnuje prohlídku areálu včetně startovní věže s dispečinkem a vyhlídky nad hlasatelnou i pomalý průjezd jedním kolem okruhu ve vlastním automobilu nebo autobusu. Každý účastník navíc obdrží drobný upomínkový předmět.

„Při našich závodech i jiných akcích se sice snažíme veřejnosti maximálně zpřístupnit areál autodromu, ale existují pochopitelně místa, kam se běžný návštěvník normálně nedostane,“ uvedla eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová. „V rámci našich exkurzí chceme nejen fanouškům motoristického sportu ukázat zázemí, odkud se řídí veškeré dění. Velký zájem nás samozřejmě těší. Abychom všem dokázali vyjít vstříc, vypsali jsme čtyři jarní termíny. V případě potřeby jsme připraveni operativně vypsat další,“ doplnila Michaela Rosenkranzová. Majitelé poukazů ze Slevomatu se mohou hlásit na již oznámené termíny právě u ní, a to na e-mailové adrese rosenkranzova@autodrom-most.cz.

Exkurze po areálu mosteckého autodromu už absolvovaly stovky jednotlivců i desítky skupin napříč generacemi. Také letos mají zájemci unikátní příležitost poznat zázemí závodního okruhu při osobní návštěvě. Vybírat je možné ze dvou alternativ.

První balíček zahrnuje exkurzi pod vedením renomovaného fotografa a sportovního komentátora Martina Straky, jenž provede po areálu autodromu, ukáže startovní věž včetně dispečinku a vyhlídky nad hlasatelnou. V tiskovém středisku se pak návštěvníci mohou těšit na promítání fotodokumentace ze závodů na autodromu i dalších významných světových okruzích, které Martin Straka během své bohaté kariéry navštívil.

Druhý balíček je časově úspornější, jelikož neobsahuje komentované promítání fotografií ze závodů. Průvodcovství po mosteckém závodním okruhu se v tomto případě ujme přímo zaměstnanec společnosti AUTODROM MOST – obchodní manažer pro sport Jakub Krafek. Díky svým detailním znalostem přidá ke každému z navštívených míst spoustu zajímavých informací a případně zodpoví i zvídavé dotazy. Každý účastník exkurze na jejím konci obdrží samolepku a některý z upomínkových předmětů autodromu jako dárek. Inspirativní exkurzi do zázemí mosteckého autodromu lze pořídit již od 50 Kč při skupinových objednávkách.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři