Autodrom podpořil práci neonatologických sestřiček a lékařů mostecké nemocnice

16.11.2018 15:07

Vedení společnosti AUTODROM MOST se rozhodlo podpořit Purpurový ples, uspořádaný v pátek 16. listopadu v předvečer Světového dne předčasně narozených dětí. Benefiční akci zorganizovala nezisková společnost Nedoklubko ve spolupráci s městem Most jako hold práci neonatologických zdravotních sester a lékařů dětského oddělení mostecké nemocnice.

„Jde o velmi záslužnou a vysoce specializovanou práci, které si moc vážíme. Máme štěstí, že neonatologické centrum v Mostě patří k naprosté špičce v republice, a to právě i díky týmu uznávaných expertů ve svém oboru. Naší motivací je i skutečnost, že jednou z našich prioritních preventivních aktivit je výuka a výcvik bezpečného chování účastníků silničního provozu pro předškoláky a děti ze základních škol,“ vysvětlil rozhodnutí výkonný ředitel autodromu Ivo Diviš.

Do purpurové barvy, která je symbolem Světového dne předčasně narozených dětí, se v pátek večer zahalila také dominanta města – hrad Hněvín. V oficiální části plesového večera organizátoři představili práci a péči neonatologických sester a lékařů a předali jim ceny „Pomáhám srdcem“. Hlavním programem večera provedl moderátor Petr Říbal, hudební doprovod obstaral houslista Pavel Šporcl a Martin Rufer Quartet.

„Ples musí být zejména zábavou. I proto jsme připravili také netradiční soutěž o ceny v přebalovaní na čas,“ doplnila koordinátorka pro Most neziskové organizace Nedoklubko Markéta Kučerová.

Mostecký autodrom podporuje potřebné dlouhodobě. Letos už poskytl finanční dar spolku AMA – SOP, který poskytuje odborné poradenství onkologickým a postonkologickým pacientům a jejich rodinným příslušníkům. Autodrom pomáhá i chlapcům a děvčatům z dětských domovů. Organizuje pro ně například exkurze se zábavním programem, soutěžemi o ceny ve svém areálu, zve je na doprovodné programy závodních víkendů.


Další články


Nejbližší akce

20.08. AUTODROM MOTO PADDYS RACES DAYS GmbH
22.08. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/REZERVACE NENÍ MOŽNÁ
22.08. AUTODROM AUTO THE MOST CHALLENGE
23.08. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
24.08. AUTODROM MOTO GERMAN MOTO MASTERS
24.08. - 24.08. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
24.08. - 24.08. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
24.08. - 24.08. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít