RACE OF LIFE


"Pokaždé když si sedám do auta, pokaždé když startuji motor, cítím to zvláštní vzrušení. I kdybych dostával libru za závod, stále bych byl závodním jezdcem – jen bych byl chudý závodník”

Nigel Mansell


Společnost AUTODROM MOST a její závodní okruh ve spolupráci se seriálem Škoda Octavia Cup a profesionálními jezdci připravila cestu i pro Vás…

The Most Challenge

Sportovní jízda pro každého v sériovém voze po závodním okruhu.

Více informací


Kurz sportovní jízdy

Kurz sportovní jízdy pod vedením našich odborných instruktorů pro všechny
automobilové nadšence.

Více informací


Taxijízda života

Závodní dráha. Závodní vůz. Opravdový sportovní zážitek na vlastní kůži.

Více informací


Okruhová škola

Žadatelé o FIA národní licenci „E“ mají absolvováním okruhové školy možnost získat závodní licenci opravňující je k účasti na sportovních podnicích pořádaných v rámci okruhových závodů zóny střední Evropa na okruzích na území ČR, nebo sportovních podnicích konaných na okruzích v rámci závodů zóny střední Evropa.

Více informací


Osobní koučink a testování vozu Škoda Octavia Cup na závodní dráze

První kroky do světa motorsportu můžete udělat buď sami, nebo pod vedením zkušených závodních jezdců, a využít tak jejich zkušeností. V rámci osobního koučinku získáte informace o základních zvyklostech a návycích profesionálních jezdců a fungování závodního týmu. Při testování se závodním vozem Škoda Octavia Cup se naučíte jak pracovat s telemetrickými daty potřebnými pro nastavení vozu. Získáte onboardové záběry se svých jízd a následnou analýzou s koučem budete mít možnost efektivně odstranit nedostatky, a díky tomu zlepšovat svůj jízdní styl. 

Osobním koučinkem zkrátíte a zefektivníte své první motoristické kroky.


Škoda Octavia Cup

Jsme promotérem pohárového okruhového seriálu Škoda Octavia Cup a provozujeme vlastní závodní tým. Pokud se rozhodnete pro kariéru závodního jezdce, zajistíme pro vás komplexní FULL servis zahrnující přípravu závodního vozu, testování, dopravu vozu na závodní podnik včetně zázemí, ubytování a stravování. Seriál Škoda Octavia Cup navazuje na historicky nejúspěšnější pohárový seriál z let 1998 - 2010 Česká pojišťovna – Škoda Octavia Cup a má ambice zavítat na špičkové okruhy okolních zemí Evropy.


Pomůžeme vám nastartovat Vaši závodní kariéru.


Nejbližší akce

14.12. AUTODROM AUTO CORNERS
15.12. - 15.12. Autodrom Jezdíme za každého počasí
28.12. - 28.12. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
28.12. - 28.12. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
28.12. - 28.12. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
04.01. - 04.01. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
04.01. - 04.01. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
04.01. - 04.01. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

zavřít