RACE OF LIFE


"Pokaždé když si sedám do auta, pokaždé když startuji motor, cítím to zvláštní vzrušení. I kdybych dostával libru za závod, stále bych byl závodním jezdcem – jen bych byl chudý závodník.”

Nigel Mansell


Společnost AUTODROM MOST a její závodní okruh ve spolupráci s profesionálními jezdci připravila cestu i pro Vás…

The Most Challenge

Sportovní jízda pro každého v sériovém voze po závodním okruhu.

Více informací


Kurz sportovní jízdy

Kurz sportovní jízdy pod vedením našich odborných instruktorů pro všechny
automobilové nadšence.

Více informací


Taxijízda života

Závodní dráha. Závodní vůz. Opravdový sportovní zážitek na vlastní kůži.

Více informací


Okruhová škola

Žadatelé o FIA národní licenci „E“ mají absolvováním okruhové školy možnost získat závodní licenci opravňující je k účasti na sportovních podnicích pořádaných v rámci okruhových závodů zóny střední Evropa na okruzích na území ČR, nebo sportovních podnicích konaných na okruzích v rámci závodů zóny střední Evropa.

Více informací


Osobní koučink a testování vozu Škoda Octavia Cup na závodní dráze

První kroky do světa motorsportu můžete udělat buď sami, nebo pod vedením zkušených závodních jezdců, a využít tak jejich zkušeností. V rámci osobního koučinku získáte informace o základních zvyklostech a návycích profesionálních jezdců a fungování závodního týmu. Při testování se závodním vozem Škoda Octavia Cup se naučíte jak pracovat s telemetrickými daty potřebnými pro nastavení vozu. Získáte onboardové záběry se svých jízd a následnou analýzou s koučem budete mít možnost efektivně odstranit nedostatky, a díky tomu zlepšovat svůj jízdní styl. 

Osobním koučinkem zkrátíte a zefektivníte své první motoristické kroky.


OC Race

AUTODROM MOST a.s. odstartoval projekt šestnácti identických sportovních vozů pro okruhy, který je také pro rok 2020 otevřen široké veřejnosti. Projekt je vhodný pro všechny fanoušky motorsportu a začínající jezdce. Díky své kompaktní struktuře nabízí ideální kombinaci mezi časem stráveným na závodní trati a vynaloženými náklady.

Pomůžeme vám nastartovat Vaši závodní kariéru.

více informací


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři