RACE OF LIFE


"Pokaždé když si sedám do auta, pokaždé když startuji motor, cítím to zvláštní vzrušení. I kdybych dostával libru za závod, stále bych byl závodním jezdcem – jen bych byl chudý závodník.”

Nigel Mansell

Společnost AUTODROM MOST připravila cestu i pro Vás. Každý může řídit závodní vůz, případně zažít adrenalin na sedadle spolujezdce. Stačí si vybrat některou z následujících aktivit.


The Most Challenge

Oblíbená soutěž pro amatérské jezdce ve vlastním sériovém voze po závodním okruhu. Jedna jízda zahrnuje 10 minut na dráze, je možné zakoupit více jízd.

Více informací


Volné jízdy

Volné jízdy, známé také jako testovací jízdy nebo track day, pro řidiče aut a motocyklů na velkém závodním okruhu. Jedna jízda zahrnuje 25 minut na dráze, je možné zakoupit více jízd.

VÍCE INFORMACÍ


Kurz sportovní jízdy

Kurz sportovní jízdy pod vedením našich odborných instruktorů pro všechny automobilové nadšence.

Více informací


Kurz sportovní jízdy Intensive

Kurz sportovní jízdy pro pokročilé automobilové nadšence, kteří již standardní kurz sportovní jízdy absolvovali a chtějí své znalosti a dovednosti zdokonali. Zahrnuje tříhodinový výcvik na velkém závodním okruhu.

VÍCE INFORMACÍ


Osobní koučink

První kroky do světa motorsportu můžete udělat buď sami, nebo pod vedením zkušených závodních jezdců, a využít tak jejich zkušeností. V rámci osobního koučinku získáte informace o základních zvyklostech a návycích profesionálních jezdců a fungování závodního týmu. Při testování se závodním vozem Škoda Octavia Cup se naučíte, jak pracovat s telemetrickými daty potřebnými pro nastavení vozu. Získáte onboardové záběry svých jízd. Následnou analýzou s koučem budete mít možnost efektivně odstranit nedostatky, a zlepšovat tak svůj jízdní styl. 

Osobním koučinkem zkrátíte a zefektivníte své první motoristické kroky.


Jízda v závodním speciálu OCR

Chcete si vyzkoušet pilotovat speciál OCR po trati mosteckého závodního okruhu? Zažijete tak pocity závodního jezdce na profesionálním okruhu s homologací FIA.

VÍCE INFORMACÍ


Taxijízda

Závodní dráha. Závodní vůz. Opravdový sportovní zážitek na vlastní kůži.

Více informací


OC Race

AUTODROM MOST a.s. odstartoval projekt šestnácti identických sportovních vozů pro okruhy, který je také pro rok 2021 otevřen široké veřejnosti. Projekt je vhodný pro všechny fanoušky motorsportu a začínající jezdce. Díky své kompaktní struktuře nabízí ideální kombinaci mezi časem stráveným na závodní trati a vynaloženými náklady.

Pomůžeme vám nastartovat Vaši závodní kariéru.

více informací


Okruhová škola

Žadatelé o FIA národní licenci „E“ mají absolvováním okruhové školy možnost získat závodní licenci opravňující je k účasti na sportovních podnicích pořádaných v rámci okruhových závodů zóny střední Evropa na okruzích na území ČR, nebo sportovních podnicích konaných na okruzích v rámci závodů zóny střední Evropa.

Více informacíHlavní partneři

Partneři

Mediální partneři