Výsledky 1. kolo

Kategorie N1

pořadí start. číslo jméno vůz čas
1 21 Jakub Šimák Renault Clio 3RS 0:57.599
2 100 Tomáš Homola BMW E30 0:58.131
3 26 Radek Kolčava Volkswagen Golf 1:00.135
4 71 Pavel Paseka Ford Fiesta ST150 1:00.238
5 92 Anton Cazanic BMW 328i E36 1:00.359
6 90 Tomáš Klíma BMW 320TD 1:00.750
7 37 David Pfaff Seat Leon ST 1:01.297
8 77 Aleš Chládek Mercedes-Benz C250 1:01.481
9 106 Vojtěch Nevlud Peugeot 306 XSI 1:01.594
10 80 David Zelenka Mercedes-Benz SLK 200 1:02.032
11 89 Slávek Kárník Seat Exeo 1:02.610
12 93 Ladislav Jarolím BMW 325i E36 1:02.764
13 104 Adam Charvát Škoda Fabia 1:03.042
14 3 Martin Müller Opel Astra 1:03.088
15 75 Matyáš Heuer Mazda MX5 1:03.157
16 102 Ladislav Jarocím BMW 1:03.188
17 83 Jakub Romaňák Mazda MX-5 1:03.320
18 31 Josef Čálek Volkswagen Polo 1:03.416
19 4 Ondřej Grabovský Honda Civic ED 1:03.541
20 105 Jaroslav Šebek BMW 328i 1:03.734
21 23 Jiří Paleček BMW 320D e90 1:03.745
22 61 Marek Štrébl Škoda Fabia 1:03.869
23 108 Petr Kubík Opel Corsa C 1:04.058
24 103 David Štefan Škoda Fabia 1:04.431
25 60 Martin Novotný Škoda Fabia 1:04.542
POSTUPUJÍCÍ NA DIVOKOU KARTU
26 68 Jan Novotný Škoda Fabia 1.2 1:04.910
27 107 Tomáš Kábrt Ford Fiesta ST 1:04.942
28 55 Jan Beneš Škoda Fabia 1:05.195
29 64 Jakub Horešovský BMW 318D 1:05.214
30 42 Zsolt Tóth Subaru Impreza 1:05.261
31 62 Filip Beneš Ford Focus 1:05.404
32 35 František Čálek Volkswagen Polo 1:05.557
33 14 Adam Koždoň Volswagen Golf 1:05.619
34 79 Eva Trlicová Honda Civic 1:05.742
35 74 Vít Dreiecker VW Golf Cabrio 1:06.301
36 63 Martin Čepila VW Passat combi 1:06.638
37 5 Marek Lang Honda Prelude 1:06.657
38 15 Štěpán Přibyl Subaru Impreza 1:07.307
39 87 Tomáš Novotný Škoda Felicia 1:07.743
40 101 Tadeáš Spěváček Škoda Fabia 1:08.858
41 99 Martin Krupička Volvo S60 1:10.493
42 86 Ondřej Hollmann Seat Toledo 1:11.811
43 65 Josef Šenkeřík Renaut Megane 1:12.175

Kategorie N2

pořadí start. číslo jméno vůz čas
1 76 Martin Winkler Nissan 200 SX 0:55.832
2 32 Tomáš Hritz Opel Astra GTC 0:56.630
3 6 Dominik Staněk Renault Clio RS 0:58.991
4 66 Marian Příborský Honda Civic 0:59.156
5 96 Martin Müller Mini Cooper  0:59.257
6 28 Filip Dostálek Renault Clio RS 1:00.141
7 11 Ondřej Kubíček Renault Clio RS 1:00.589
8 24 Jakub Romaňák Renault Clio RS 1:00.612
9 22 Albert Edlman Renault Clio RS 1:00.701
10 30 Emil Mišura Renault Clio RS 1:00.703
11 36 Adam Slabý Renault Clio RS 1:00.893
12 97 Michaela Kolovecká Mini Cooper 1:01.328
13 25 Matěj Vrána Renault Clio RS 1:01.383
14 44 Ondřej Vejmělek Renault Clio RS 1:01.536
15 7 Karel Pospíšil Renault Clio RS 1:01.617
16 9 Dominik Říha Renault Clio RS 1:01.898
17 43 Lukáš Naske Renault Clio RS 1:02.164
18 78 Tomáš Jochman Ford Mustang GT 1:02.365
19 46 Josef Stříbrný Renault Clio RS 1:02.449
20 40 Jiří Vávra Renault Clio RS 1:02.530
21 13 Petr Novotný Renault Clio RS 1:03.333
22 325 Ondřej Mojžíš Ford Fiesta ST 180 1:03.585
23 29 Jan Káňa Renault Clio RS 1:03.877
24 18 Radek Buriánek Renault Clio RS 1:04.049
25 34 Daniel Pech Renault Clio RS 1:04.379
POSTUPUJÍCÍ NA DIVOKOU KARTU
26 47 Martin Havelka Renault Clio RS 1:04.846
27 2 Petr Novotný BMW 330i 1:06.954
28 50 Richard Nejezchleb Renault Clio RS 1:07.011
29 45 Jaroslav Šimeček Renault Clio RS 1:07.058
30 10 Jakub Urban Renault Clio RS 1:08.350
31 49 Richard Nejezchleb Sudi S5 1:09.276

Kategorie N3

pořadí start. číslo jméno vůz čas
1 16 David Buršík Porsche Cayman GT4 0:53.934
2 81 Marek Zurian BMW M3 E92 0:56.508
3 20 Josef Darvaš Mercedes A45 AMG 0:56.861
4 12 Jiří Jonáš Ford Focus 0:58.643

 

pořadístart. číslojménov


Nejbližší akce

15.09. - 15.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
16.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. AUTODROM MOTO MOTORRADCENTER GmbH STRALSUND
17.09. Kurzy Trénink FOR MOTO s Mírou Lisým
18.09. AUTODROM AUTO RACE CAR MANUFAKTUR GmbH
19.09. FREE AUTODROM AUTO/MOTO AUTODROM MOST/ REZERVACE UKONČENA
19.09. - 19.09. Kurzy Kurz pro řidiče FOR FUN
20.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři