VOLNÉ A ZIMNÍ JÍZDY

Pokyny pro volné jízdy v řádných termínech

Volnými jízdami (též známými jako testovací jízdy nebo track day) se rozumějí jízdy na velkém závodním okruhu pro řidiče automobilů a motocyklů.

Volná jízda trvá 25 minut (jeden blok), přičemž organizátor vyhlásí termíny pro automobily, motocykly nebo kombinované jízdy automobilů a motocyklů.

K jízdě opravňuje kupón, kterých je možno zakoupit více. Maximální počet na jednu osobu určí pořadatel. Kupón je možné zakoupit on-line v e-shopu autodromu, vzhledem ke kapacitě okruhu doporučujeme včasný nákup!

Volné jízdy, jež jsou součástí amatérské soutěže The Most Challenge, jsou určeny výhradně pro řidiče automobilů. Zakoupený kupón opravňuje k jízdě po dráze ve vymezeném čase 10 minut (jeden blok). Kupónů je možné zakoupit více, jejich maximální počet na jednu osobu určí pořadatel. 

Zimní jízdy

Jízdy pro veřejnost v zimním období pod názvem Zimní jízdy jsou určeny výhradně pro řidiče automobilů. Zakoupený kupón opravňuje k jízdě po dráze ve vymezeném čase 10 minut (jeden blok). Kupónů je možné zakoupit více, jejich maximální počet na jednu osobu určí pořadatel. Kupony je možné zakoupit níže na odkazu "Koupit jízdu online".

Harmonogram jízd

Konkrétní časy jízd naleznete zde.

Cena  (včetně DPH)

1500 Kč/automobil/25 minut

400 Kč/automobil/10 minut (The Most Challenge, Zimní jízdy)

1000 Kč/motocykl/ 25 minut

Doplňkové služby

Pronájem boxu, onboard kamery, občerstvení, koučink

Závodní speciál

Zážitek z jízdy po dráze je možné umocnit i za volantem závodního okruhového speciálu OCR (Škoda Octavia III RS). Podmínky pronájmu vozu zde

Upozornění

  • MOTOCYKLY MUSEJÍ BÝT VYBAVENY ÚČINNOU UCPÁVKOU VÝFUKU (DB KILLER, ZÁTKA VÝFUKU, EXHAUST PLUG, TLUMICÍ VLOŽKA), VÝJIMKU TVOŘÍ VÝFUKY MONTOVANÉ PŘI VÝROBĚ MOTOCYKLU; V TAKOVÉM PŘÍPADĚ MUSÍ MÍT JAKÁKOLIV ČÁST VÝFUKOVÉHO POTRUBÍ VIDITELNĚ OZNAČENOU HOMOLOGACI DLE ZÁKONA Č. 361/2000 SB.
  • POKUD JSOU NA MOTOCYKLU ZRCÁTKA, MUSÍ BÝT PŘELEPENA PÁSKOU
  • V AUTOMOBILU JE POVINNÉ POUŽÍTÍ HELMY, KTEROU JE MOŽNÉ SI NA MÍSTĚ I ZAPŮJČIT
  • JÍZDU S ELEKTROVOZEM JE TŘEBA NAHLÁSIT POŘADATELŮM PŘED ZAHÁJENÍM JÍZDY
  • VOZY SE ZATAHOVACÍ STŘECHOU MUSEJÍ MÍT PŘI JÍZDĚ PO DRÁZE STŘECHU VYTAŽENOU
  • JÍZDY POUZE PRO OSOBY STARŠÍ 18 LET


koupit jízdu online         koupit poukaz online


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři