Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta!

11.05.2020 15:21

Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí. Po úspěšném projektu Autokin přiváží agentura Dream PRO a autodrom v Mostě živá vystoupení těch nejznámějších českých umělců. První Autokoncert odstartuje už v pátek 22. května a na návštěvníky čeká vystoupení Leoše Mareše DJ Show Live. A bude to opravdu originální zábavná show, nebudete muset totiž vůbec opustit vaše auto, a hudbu si tak užijete v bezpečí se svými nejbližšími. Veškerá opatření organizátoři konzultují s Krajskou hygienickou stanicí. Autokoncertem zároveň podpoří zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. Vstupenky jsou v prodeji na www.autokoncerty.cz.

Koncert začne ve 20:00 hodin. Brány autodromu se otevřou už o dvě a půl hodiny hodiny dříve. Připravujeme i další koncerty, kde pro vás právě teď domlouváme vystoupení například Mirai, Olgy Lounové, Xindl X a dalších hudebníků. Abychom si mohli všichni společně Autokoncerty vychutnat, musí každý návštěvník dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Pořadatelé vás vždy zaparkují na určené místo, z vozidel se během koncertu nesmí vystupovat a mezi vozy bude odstup. Stejně kvalitní zvuk bude v každém voze, hudební show uslyšíte nejen přímo z pódia, ale jednáme také o vysílací FM frekvenci na vašich autorádiích. Konkrétní opatření najdete už nyní na webu www.autokoncerty.cz.

„Nápad vznikl teprve před pár dny a jsme velmi rádi, že do toho šli všichni s námi. Autodrom Most si vzal spolupořadatelství opravdu za své, umělci nám vycházejí vstříc a velmi pomáhají i partneři. Spolupracuje s námi i velké množství skvělých dodavatelů, od těch s technickým zázemím až po pořadatelskou službu. Všem patří velké díky. Máme speciální parkovací místa i pro členy složek Integrovaného záchranného systému našeho kraje, právě jako malé poděkování za jejich práci,“ uvedl hlavní pořadatel a majitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Kromě standardních vstupenek si budete moct zakoupit i VIP vstup, se kterým se dostanete až přímo pod hudební stage. Vstupenky jsou v prodeji přímo online na webu www.autokoncerty.cz.. Prodej zajišťuje Ticketportal. Vystoupení si budou moct návštěvníci vychutnat na pódiu velkém 12 x 10 metrů s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na pódiu.

Projekt Autokoncerty navazuje na úspěšně realizované projekce Autokina v Ústí nad Labem, které jen během 11 dní nabídlo 30 promítání českých a zahraničních filmů a které navštívily tři tisíce diváků ve více než 1300 autech.

Sledujte nás, ať neprošvihnete další termíny Autokoncertů: www.autokoncerty.cz

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři