OK GROUP zajistí klientům autodromu nejlepší podmínky pojištění

11.05.2018 09:42

Makléřská společnost OK GROUP se stala novým partnerem mosteckého autodromu. Dobrá zpráva je to zejména pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet s vlastním vozem kurz bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu, nebo se svézt po velkém závodním okruhu. Makléřská firma zprostředkuje pojištění vozidel za výhodných podmínek, zjistit tak své reakce za volantem a poznat limity svého auta či motocyklu v extrémnějších podmínkách už tak bude možné beze strachu a nejistoty z následků případné kolize.

„Hledali jsme partnera, který by v segmentu pojišťovnictví dokázal našim klientům poskytnout ještě vyšší komfort. OK GROUP garantuje sjednání nejlepších podmínek pro pojištění vozidel, jejichž majitelé u nás absolvují kurz bezpečné jízdy. Dohoda také umožnila pojistit vozy na registračních značkách, jejichž vlastníci využívají možnost volných jízd po okruhu. Je to pro ně určitě velmi dobrá zpráva,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Filozofie práce společnosti OK GROUP spočívá podle ředitele její centrály Michala Kubiše v pravidelném kontaktu s klientem, sledování jeho potřeb a profesionálním zajištění jeho zájmů. „Hned od úvodního jednání s představiteli autodromu jsme se shodli, že maximální spokojenost klienta je naším společným prioritním cílem. I proto se vše podařilo dohodnout v krátkém termínu a k obapolné spokojenosti,“ uvedl.

OK GROUP, založená v roce 1999, je ryze českou makléřskou společností. Poskytuje kompletní servis v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, občanského pojištění, pojištění obecního majetku, risk managementu a finančních služeb souvisejících s pojišťovnictvím a finančním poradenstvím.

Akciová společnost OK GROUP je také zakládajícím členem a lídrem silného profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic nebo poskytovateli úvěrů. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 2,45 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

AUTODROM MOST, a. s. provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého povrchového hnědouhelného dolu Vrbenský. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005.

Polygon je stále největším a nejkomplexnějším zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel veškerých druhů a tonáží.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři